Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas

Apie mus (senas)


pakavimo_medziagos

Nuo mažų pardavėjų internete ar turgeliuose iki didelių įmonių, visiems reikia tam tikrų pakavimo, siuntimo ir sandėliavimo medžiagų. Mes, įmonė UAB Supakuota, puikiai žinome, kad yra gausus gamintojų bei tiekėjų pasirinkimas, kurie pardavinėja tas pačias prekes, todėl mūsų tikslas yra:

 

  • apjungti visą pakavimo, siuntimo ir sandėliavimo medžiagų prekybą;
  • įgalinti vartotoją taupyti laiką ir pinigus viską įsigyjant vienoje vietoje;
  • vystyti prekybą elektroninėje erdvėje ir siūlyti prekes įsigyti ne tik telefonu ar el. paštu, bet ir visiems patogiu būdu - per el. parduotuvę;
  • prekes parduoti lanksčiomis kainomis be jokių sutarčių, skambučių ar įšpūstų kainų kurioms vėliau taikomos didžiulės nuolaidos;
  • nepaisant savo politikos mažiems ir vidutiniems klientams paskaičiuoti prekių kainas iš anksto, esant didelio pirkimo poreikiui, kainos perskaičiavimą ar mokėjimo atidėjimą visada suteikiame. Daugiau informacijos čia: Sutariniai klientai.

 

Koncentruodamiesi į pagrindines pakavimo medžiagas, jų standartinius dydžius ir pozicijas, galime jas užsakinėti dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojų, o savo klientams siūlyti pačias prieinamiausias įsigyjimo sąlygas mažais, vidutiniais ir dideliais kiekiais.

 

Visas mūsų elektroninė parduotuvėje matomas prekes turime sandėlyje, o jas užsisakius, jas išsiunčiame tą pačią dieną. Esant reikiamo prekės kiekio neturėjimo (aktualu perkant didelius kiekius) sistema automatiškai įspėja apie reikiamo kiekio nebūvimą sandėlyje ir siūlo arba mažinti kiekį iki rodomo realaus likučio sandėlyje arba užsakinėti toliau ir laukti vadybininko skambučio su visa reikalinga informaciją apie tolimesnį pirkimą.

Kiekvieną dieną pradedame nuo galimybių ieškojimo kaip dar labiau supaprastinti medžiagų įsigyjimą, pasiūlyti geresnes prekių kainas bei kuo priimtinesnį ir greitesnį jų pristatymą.

 

Visas prekes galite užsisakyti telefonu, el. paštu arba tiesiai iš mūsų elektroninės parduotuvės. Norėdami prieš pirmą kartą pirkdami jas įvetinti ar atsiimti greičiau nei mes pristatome - galite užsukti į mūsų sandėlį ir ne tik jas apžiūrėti bet ir įsigyti. Apmokėjimas grynais arba bankine kortele.

Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: