Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas

Apmokėjimo būdai


1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Apsipirkus internetu automatiškai generuojama ir jusų nurodytų el. pašto adresu siunčiama išankstinė sąskaita faktūra pagal kurią galite atlikti bankinį pavedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo arba išankstinės sąskaitos numerį. Jeigu atliekate mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme tą pačią dieną, tuomet persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@supakuota.lt ir jūsų mokėjimą užskaitysime (tarpbankinių pavedimų iskaitymų tvarka pasikeitė nuo 2016 sausio 1 dienos ir dabar vykdomi penkis kartus kiekvieną darbo dieną (9:00; 11:15; 13:45; 16:15 ir 17:45) daugiau info apie tai čia).

 

Mūsų banko sąskaitų rekvizitai:

UAB Supakuota

LT95 7290 0000 1646 7070, Citadele

LT95 7300 0101 3653 4382, Swedbank

LT36 7044 0600 0797 9058, SEB bankas

LT69 3500 0100 0110 4300, Paysera LT

2. El. bankininkystės (Bank Link) ir mokėjimo kortelės:

​Mūsų el. parduotuvėje įdiegta OPAY įmokų surinkimo sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Daugiau informacijos apie patikimą OPAY atsiskaitymų sistemą galite rasti OPAY internetinėje svetainėje. Sistemos pagalba galite atsiskaityti žemiau išvardintomis elektroninės bankininkystės sistemomis, mokėjimo kortelėmis Pašto bei PayPost skyriuose, Perlo terminaluose ir Maxima kasose:

 

 

3. Mokėjimas kurjeriui pristatymo metu (grynais arba kortele):

Visi klientai pasirinkę pristatymo būdą „Paristatymas kurjeriu” gali apmokėti savo užsakymą pristatymo metu, grynaisiais arba mokėjimo kortele kurjeriui. Kurjeris atvežęs prekes paims pinigų sumą lygią užsakymo galutinei sumai (su PVM) ir išrašys kasos pajamų orderį (KPO). Arba aptarnaus bankinių kortelių skaitytuvu ir duos čekio kopiją.  Ši apmokėjimo paslauga papildomai kainuoja €1.50 su PVM. Kurjerių pageidavimu mes visada prašome savo klientų apmokant grynaisiais turėti lygią pinigų sumą, kad nekiltų nesklandumų dėl jų priėmimo ir grąžos.

 

4. Apmokėjimas atsiėmimo fizinėje parduotuvėje metu (grynais arba kortele):

Visi klientai atsiimantys savo užsakymus iš parduotuvės turi galimybę juos apmokėti atsiėmimo metu grynais arba bankine kortele. Užsakymą patvirtinę gausite standartinį užsakymo patvirtinimo el. laišką su išankstine sąskaita, o kai prekės bus surinktos ir paruoštos jūsų atsiėmimui - gausite dar vieną el. laišką su jūsų užsakymo statuso pasikeitimo informacija. Gavę minėtąjį laišką galite atvykti į sandėlį atsiimti savo užsakymą ir apmokėti jį grynais arba bankine kortele. Tikslus sandėlio adresas ir darbo laikas nurodytas kontaktų skiltyje.

 

5. Mokėjimas kreditu(sutartiniai klientai):

Visi sutartiniai klientai, pasirašę sutartį gauna suderėtą mokėjimo atidėjimą. Užsakant prekes internetu sutartiniai klientai renkasi šį apmokėjimo būdą ir už prekes apmoka gavę sąskaitą iki mokėjimo atidėjimo pabaigos. Sutartiniams klientams taip pat suteikiamos ir individualios prekių kainos priklausomai nuo poreikio ir kiekių (daugiau apie sutartinius klientus - čia.)

Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: