Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • #
    Medžio drožlės gali būti naudojamos dovanų, papuošalų pakavimui, dekoravimui, maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Spalva- šviesiai ruda. Nurodyta kaina už pakuotę: 100 g., 1 kg., arba 5 kg.  ​ Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklaraščio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.24 (be PVM) €1.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Juostelė skirta daiktų ar dovanų pakavimui, balionų surišimui, dekoravimui bei įvairiems surišimams buityje. Juostelė tvirta - nutraukti sunku. Juostelė susisuka spirale, jei jos galus perbrauksite žirklėmis. Ritėje. Plotis 0,5cm. Ilgis 500m. Juostelės viena pusė dažyta reljefinė, o kita pusė blizgi lygi. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Maišeliai papildomai turi kartoninį dugnelį (išimamą). Išskyrus maišelius 100x50x270 mm i&s..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui. Nurodyta kaina už 100 g pakuotę. ​Pakuojamos į maišelius po 100 g, o perkant daugiau nei 1 kg - į dėžes. Juodos ir žalios spa..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas – tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Ilgis 100 m. Storis 2 mm. Atsparūs aplinkos poveikiui ir UV spinduliams. Sudėtis: 100% poliamidas, poliesteris, polipropilenas multifilamentas, polipropilenas monofilamentas.       ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.82 (be PVM) €2.20 (su PVM)
 • #
  Priklijuojami  kaspinai dovanoms ir dekoracijoms. Blizgantys. Iš plastikinės juostelės. Dviejų dydžių: S ir M. Dėžutėje 50 arba 20 vnt.    Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €2.40 (be PVM) €2.90 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidria folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. Plėv..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Sudėtis: medvilnė - sintetika. Špagatas naudojamas mėsos perdirbimo pramonėje. Gali tiesiogiai liestis su maistu. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: