Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • #
  Dekoratyvinė lininė pinta juostelė naudojama įvairių daiktų papuošimui, dėžučių perrišimui. Spalva: natūrali ruda, lino. Juostelės ilgis pakuotėje: 25 m. Juostelės storis: 10 mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.04 (be PVM) €6.10 (su PVM)
 • #
  Dekoratyvinė lininė virvelė naudojama įvairių daiktų papuošimui, dėžučių perrišimui.  Spalva: natūrali ruda, lino. Virvelės ilgis pakuotėje: 100 m. Virvelės storis: 2 mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €3.72 (be PVM) €4.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Skaidrūs.  Celofano storis 30 mikronų. Parduodami pakuotėmis po 100 vnt. maišelių. Nurodyta pakuotės kaina. Nurodyti maišelio išmatavimai: plot..
  Daugiau info KAINA NUO €1.90 (be PVM) €2.30 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Maišeliai papildomai turi kartoninį dugnelį (išimamą).  Parduodami pakuotėmis po 50 vnt. maišeli..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus ir kokybiško, įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų, papuošalų pakavimui. Dekoravimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui. Parduodamos pakuotėmis po 100 g, 1 kg arba 5 kg.   Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų ti..
  Daugiau info KAINA NUO €0.74 (be PVM) €0.90 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidria folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. Plėv..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: