Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Skaidrūs.  Celofano storis 30 mikronų. Parduodami pakuotėmis po 100 vnt. Nurodyta pakuotės kaina. Nurodyti maišelio išmatavimai: plotis x aukšt..
  Daugiau info KAINA NUO €1.90 (be PVM) €2.30 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Maišeliai papildomai turi kartoninį dugnelį (išimamą).  Parduodami pakuotėmis po 50 vnt. maišeli..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui. Nurodyta kaina už 100 g pakuotę. ​Pakuojamos į maišelius po 100 g, o perkant daugiau nei 1 kg - į dėžes. Juodos ir žalios spa..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidria folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. Plėv..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: