Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidri folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. 30 mi..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • #
  Aukštos kokybės spalvotas kartonas naudojamas pakuočių, dekoracijų gamyboje. Kartono storis 372g/m2. Dažytas.  Galima dėti ofsetinę spaudą.  Nurodyti matmenys: ilgis x plotis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.16 (be PVM) €1.40 (su PVM)
 • #
  Priklijuojami  kaspinai dovanoms ir dekoracijoms. Blizgantys. Iš plastikinės juostelės. Dviejų dydžių: S ir M. Dėžutėje 50 arba 20 vnt.    Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €2.40 (be PVM) €2.90 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Sudėtis: medvilnė - sintetika. Špagatas naudojamas mėsos perdirbimo pramonėje. Gali tiesiogiai liestis su maistu. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Medžio drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. ​Pakuojamos į maišelius po 100g, o perkant daugiau nei 1 kg į dėžes. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklaraščio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.83 (be PVM) €1.00 (su PVM)
 • #
  Juostelė skirta daiktų ar dovanų pakavimui, balionų surišimui, dekoravimui bei įvairiems surišimams buityje. Juostelė tvirta - nutraukti sunku. Juostelė susisuka spirale, jei jos galus perbrauksite žirklėmis. Ritėje. Plotis 0,5cm. Ilgis 500m. Juostelės viena pusė dažyta reljefinė, o kita pusė blizgi lygi. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui.   Juodos ir žalios spalvos drožlių juostelės yra platesnės, o rudos, baltos ir raudonos spalvos- siauresnės. ​Pakuoja..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • #
  Špagatas – tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Ilgis 100 m. Storis 2 mm. Atsparūs aplinkos poveikiui ir UV spinduliams. Sudėtis: 100% poliamidas, poliesteris, polipropilenas multifilamentas, polipropilenas monofilamentas.       ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.82 (be PVM) €2.20 (su PVM)
 • #
  Maišeliai naudojami: drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir pan. Šie permatomi maišeliai yra pagaminti iš CPP(polipropileno) plėveles su daugkartine užklijuojama juostele. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis + Uždaromos atvartos plotis milimetrais. Maišelis atidaromas per plotį. Maišelių storis 25 mkr. Nurodyta kaina vienai p..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: