Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus. Popierius laminuotas apsauginiu, blizgiu laminatu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2  kreidinio popieriaus. Atlaiko iki 9 kg. svorį. Blizgūs. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidri folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. 30 mi..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • #
  Aukštos kokybės spalvotas kartonas naudojamas pakuočių, dekoracijų gamyboje. Kartono storis 372g/m2. Dažytas.  Galima dėti ofsetinę spaudą.  Nurodyti matmenys: ilgis x plotis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.16 (be PVM) €1.40 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dėžutė iš mikrogofros (2mm) su langeliu ant dangtelio. Dėžutė pilnai suneriama (lengva sulankstyti), patogu sandėliuoti. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Gamybai naudojamas ekologiškas gofrokartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Tinka pakuoti tekstilės gaminiams, dovanoms, pavyzdž..
  Daugiau info KAINA NUO €0.37 (be PVM) €0.45 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dovanų dėžutės pagamintos iš  daugiasluoksnio kartono, kurio viršutinė pusė kreiduota, o apatinė dengta kraft popieriumi. Greitai supakuosite dovanų kuponus ar smulkias dovanėles. Lengvai susilanksto. Nereikia klijuoti. Rudos dėžutės viršutinė pusė yra dengta kraft popieriumi, o vidinė pusė kreiduota. Dėžučių išmatavimai: 20x10x3 cm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.28 (be PVM) €0.34 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dėžutės puikiai tinka dovanoms, prekių rinkiniams ar kitoms siuntoms. Dėžutės pagamintos iš 280 g storio kartono. Baltos dėžutės vidaus spalva -  ruda. Rudos dėžutės vidaus spalva -  balta. Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Ši dėžutė puikiai tinka pakuoti puodelius, papuošalus, smulkias dovanas bei kitus smulkius juvelyrinius dirbinius. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Spalva: ruda arba balta. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Išmatavimai: 100x100x100mm. Nurodyti dėžučių dydžiai yra išori..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
 • #
  Rafijos yra naudojamos dovanų pakavimui, šventinio stalo dekoravimui, puokščių gamybai. Juostos ilgis - 200 m. Pagaminta iš polipropileno.  Įdėjų kaip supakuoti dovanas galite pasisemti Mūsų tinklaraščiuose. ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dežutės iš dviejų dalių su langeliu puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Rudos spalvos. Dugnas baltas. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Nurodyti dėžučių dydžiai yra..
  Daugiau info KAINA NUO €0.38 (be PVM) €0.46 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Priklijuojami  kaspinai dovanoms ir dekoracijoms. Blizgantys. Iš plastikinės juostelės. Dviejų dydžių: S ir M. Dėžutėje 50 arba 20 vnt.    Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €2.40 (be PVM) €2.90 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Sudėtis: medvilnė - sintetika. Špagatas naudojamas mėsos perdirbimo pramonėje. Gali tiesiogiai liestis su maistu. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Medžio drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Pakuojamos į maišelius po 100 g. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.66 (be PVM) €0.80 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui. ​Pakuojamos į maišelius po 100g, o perkant daugiau nei 1 kg į dėžes. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • #
  Špagatas – tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Ilgis 100 m. Storis 2 mm. Atsparūs aplinkos poveikiui ir UV spinduliams. Sudėtis: 100% poliamidas, poliesteris, polipropilenas multifilamentas, polipropilenas monofilamentas.       ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.82 (be PVM) €2.20 (su PVM)
 • #
  Maišeliai naudojami: drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir pan. Šie permatomi maišeliai yra pagaminti iš CPP(polipropileno) plėveles su daugkartine užklijuojama juostele. Maišeliai yra su ventiliacijos skylute apačioje, kuri išleidžia orą ir leidžia lengvai įdėti ir užklijuoti maišelį. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis + Užd..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
 • #
  Spalvotas popierius pasižymi tuo, kad lapo viršus spalvotas, o kita jo pusė ruda - natūralaus popieriaus spalvos. Galite pasirinkti: palikti apatinę spalvą paslėptą arba išryškinti ją naudojant plėšymo, sendinimo ar kitus dekoravimo būdus.  Lapų kraštuose palikta ruda linija natūralios popieriaus spalvos. Popieriaus storis 75g/m2. Nurodyti matmenys..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: