Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • #
  Skaidrus celofanas, dar kitaip vadinamas skaidri folija. Puikiai tinka gėlėms, dovanoms, drabužiams, žaislams, bižuterijai pakuoti. Ją galima lankstyti, rišti, dekoruoti kaspinais, juostelėmis, karoliukais, klijuoti lipnia juostele ar karštais klijais. Celefonas yra itin skaidrus, todėl dovana ar gėlės, supakuotos į šią medžiagą, bus puikiai matomos. 30 mi..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dovanų dėžutės pagamintos iš  daugiasluoksnio kartono, kurio viršutinė pusė kreiduota, o apatinė dengta kraft popieriumi. Greitai supakuosite dovanų kuponus ar smulkias dovanėles. Lengvai susilanksto. Nereikia klijuoti. Rudos dėžutės viršutinė pusė yra dengta kraft popieriumi, o vidinė pusė kreiduota. Dėžučių išmatavimai: 20x10x3 cm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.28 (be PVM) €0.34 (su PVM)
 • #
  Dėžutės puikiai tinka dovanoms, prekių rinkiniams ar kitoms siuntoms. Dėžutės pagamintos iš 280 g storio kartono. Baltos dėžutės vidaus spalva -  ruda. Rudos dėžutės vidaus spalva -  balta. Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
 • #
  Rafijos yra naudojamos dovanų pakavimui, šventinio stalo dekoravimui, puokščių gamybai. Juostos ilgis - 200 m. Pagaminta iš polipropileno.  Įdėjų kaip supakuoti dovanas galite pasisemti Mūsų tinklaraščiuose. ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.96 (be PVM) €6.00 (su PVM)
 • #
  Priklijuojami  kaspinai dovanoms ir dekoracijoms. Iš plastikinės juostelės. Dviejų dydžių: S ir M. Pakuotėje 24 vnt.   Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.09 (be PVM) €0.11 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Špagatas - tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Natūralaus pluošto špagatai yra ekologiški ir biologiškai skaidomi. 100% linas. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Sudėtis: medvilnė - sintetika. Špagatas naudojamas mėsos perdirbimo pramonėje. Gali tiesiogiai liestis su maistu. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Medžio drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Pakuojamos į maišelius po 100 g. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.66 (be PVM) €0.80 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui. ​Pakuojamos į maišelius po 100g, o perkant daugiau į dėžes. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • #
  Špagatas – tai plona, bet tuo pat metu tvirta virvutė. Ilgis 100 m. Storis 2 mm. Atsparūs aplinkos poveikiui ir UV spinduliams. Sudėtis: 100% poliamidas, poliesteris, polipropilenas multifilamentas, polipropilenas monofilamentas.       ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.82 (be PVM) €2.20 (su PVM)
 • #
  Maišeliai naudojami: drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir pan. Šie permatomi maišeliai yra pagaminti iš CPP(polipropileno) plėveles su daugkartine užklijuojama juostele. Maišeliai yra su ventiliacijos skylute apačioje, kuri išleidžia orą ir leidžia lengvai įdėti ir užklijuoti maišelį. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis + Užd..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
 • #
  Spalvotas popierius pasižymi tuo, kad lapo viršus spalvotas, o kita jo pusė ruda - natūralaus popieriaus spalvos. Galite pasirinkti: palikti apatinę spalvą paslėptą arba išryškinti ją naudojant plėšymo, sendinimo ar kitus dekoravimo būdus.  Lapų kraštuose palikta ruda linija natūralios popieriaus spalvos. Popieriaus storis 75g/m2. Nurodyti matmenys..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: