Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • nauja_preke #
  Dovanų dėžutė su skaidriu užmaunamu dangteliu ir aukso spalvos įdėklu. Tinka saldainiams, sausainiams pakuoti. Tamsiai rudos, blizgios spalvos. Trijų dalių (popierinė dalis, užmaunamas skaidrus dangtelis ir įdėklas). Įdėklas aukso spalvos, su skirtuku (skiria dėžutės vidų į dvi dalis). Parduodama be juostelės. Nurodyti dėžutės išmatavimai: ilgis x plotis x auk&scaron..
  Daugiau info KAINA NUO €1.01 (be PVM) €1.22 (su PVM)
 • #
  Supakuota.lt deda šilkografinę spaudą ant kartoninių dėžučių. Skirtingai nei ofsetinė spauda, šilkografija dedama ant jau pagamintų dėžučių, todėl galima gaminti sąlyginai mažą kiekį. Ofsetinė spauda dedama ant kartono lakšų automatiniu būdu ir tik tuomet pjaustomi lakštais į dėžutės formas. Tai kainuoja daug pigiau, tačiau minimalus užsakomas kiekis..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Vienos dalies dovanų dėžutė, vientisu apvaliu uždarymu. Baltos blizgios spalvos. Dviejų dydžių. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.23 (be PVM) €0.28 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Lengvai sulankstoma dėžutė, uždaroma užkišant kraštus. Nereikia lipnios juostos. Pagamintos iš mikrogofros. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai mm. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.19 (be PVM) €1.44 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dėžutės puikiai tinka dovanoms, prekių rinkiniams ar kitoms siuntoms. Dėžutės pagamintos iš 280 g storio kartono. Baltos dėžutės vidaus spalva -  ruda. Rudos dėžutės vidaus spalva -  balta. Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dviejų dalių dėžutės su langeliu puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams pakuoti. Spalva: balta blizgi. Dviejų dalių.  Su skaidriu PVC langeliu. Su išimamu prekių skirtuku. Skiria dėžutės vidų į 4 dalis. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.73 (be PVM) €0.88 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Horizantali butelio dėžutė su įdėklu puikiai tinka vyno, šampano ar bet kokio kito gėrimo buteliui, kurio išmatavimai  neviršija 33 cm butelio ilgio ir 10 cm diametro (pločio). Dėžė pagaminta iš mikro gofruoto kartono (E). Dėžutė ir įdėklas išlankstomi atsikrai, kaina nudoryta komplekto (dėžutė+įdėklas). Nurodyti dėžuč..
  Daugiau info KAINA NUO €0.99 (be PVM) €1.20 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Ši dėžutė puikiai tinka pakuoti puodelius, papuošalus, smulkias dovanas bei kitus smulkius juvelyrinius dirbinius. Spalvos: ruda arba balta. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Išmatavimai: 100x100x100 mm. Nurodyti dėžučių dydžiai yra išorinia..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: