Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
    Individualią, pagal jūsų poreikius spaudą ant maišelių dedame dviem būdais - šilkografija ir ofsetu. Apačioje, galite plačiau susipažinti su spaudos būdų skirtumais, pavyzdžiais, kainomis.  Šilkografinės spaudos maišeliai Ofsetinės spaudos maišeliai Šilkografija - pusiau rankinis spaudos uždėjimo būdas, k..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
  Šie butelio maišeliai pasižymi išskirtine kokybe. Švelnių pastelinių spalvų, pagaminti iš tvirto popieriaus, su virvelinėmis rankenėlėmis, atrodo itin reprezentatyviai. Pagaminti iš 170 g/m2  storio spalvoto kartono. Matiniai. Virvelinės rankenėlės pravertos per skylutes. Maišelio išmatavimai: 110 x110 x 4..
  Daugiau info KAINA NUO €1.19 (be PVM) €1.45 (su PVM)
 • #
  Šie popieriniai maišeliai su dugneliu puikiai tiks saldainiams, saldumynams, arbatai ar kitoms dovanoms pakuoti. Sudėjus dovanas, viršuje maišeliai užlenkiami ir užklijuojami lipdukais. Papildomai maišelius galima papuošti ar pridėti dovanų korteles. Maišeliai sukomplektuoti kartu su juodos spalvos lipdukais, su žodžiu ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.12 (be PVM) €1.35 (su PVM)
 • #
  Šie dovanų maišeliai pasižymi išskirtine kokybe. Švelnių pastelinių spalvų, pagaminti iš tvirto popieriaus, su virvelinėmis rankenėlėmis, atrodo itin reprezentatyviai. Pagaminti iš 170 g/m2  storio spalvoto kartono. Matiniai. Virvelinės rankenėlės pravertos per skylutes. Maišelio išmatavimai: 230 x100 x 330 mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.26 (be PVM) €1.53 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Šie tvirti, ryškių spalvų nedideli dovanų maišeliai atrodo itin reprezentatyviai. Su juodomis virvelinėmis rankenėlėmis.  Pagaminti iš 160 g/m2  storio, Raynbow popieriaus. Laminuoti. Maišelio išmatavimai: 140 x 80 x 150 mm. Nurodyti išmatavimai: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis&n..
  Daugiau info KAINA NUO €0.47 (be PVM) €0.57 (su PVM)
 • #
  Flat tipo maišeliai pagaminti iš rudo perdirbto popieriaus, su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Maišeliai pagaminti iš 70g/m2 rudo perdirbto popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami po 1 vnt.   Pagal in..
  Daugiau info KAINA NUO €0.09 (be PVM) €0.11 (su PVM)
 • #
  Flat tipo maišeliai pagaminti iš balinto Kraft popieriaus, su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Maišeliai pagaminti iš 70g/m2 balto popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami po 1 vnt.   Pagal individualius užsakymus ant maišeli..
  Daugiau info KAINA NUO €0.12 (be PVM) €0.14 (su PVM)
 • #
  Twist tipo maišeliai iš rudo Kraft popieriaus, su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitoms prekėms sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 rudo Kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Pard..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • #
  Twist tipo maišeliai pagaminti iš balto Kraft popieriaus, su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitoms prekėms sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 balto kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami p..
  Daugiau info KAINA NUO €0.18 (be PVM) €0.22 (su PVM)
 • #
  Rudi Twist tipo maišeliai su langeliu iš Kraft popieriaus, su špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Puikiai tinka dovanoms, maisto produktams ar kitoms prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2 rudo Kraft popieriaus. Su skaidriu langeliu, leidžiančiu matyti maiše..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • #
  Spalvoti maišeliai iš Kraft popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar klitiems daiktams sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 storio Kraft popieriaus. Maišelių vidus rudos spalvos. Atlaiko iki 8 kg. svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plo..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • #
  Dovanų maišeliai su virveline rankena, pagaminti iš kreidinio popieriaus. Popierius laminuotas apsauginiu, blizgiu laminatu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2  kreidinio popieriaus. Atlaiko iki 9 kg. svorį. Blizgūs. Nurodyti maišelio matmenys: aukštis x ilgis x plotis mm. Parduodami po ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.45 (be PVM) €0.54 (su PVM)
 • #
  Dažyti Twist tipo maišeliai iš linijuoto kraft popieriaus, su juodomis špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitiems produktams sudėti. Maišelių vidus rudos spalvos. Pagaminti iš 100g/m2 storio rudo, dažyto kraft popieriaus. Atlaiko iki 14 kg. svorį. Nurodyti maišelio matme..
  Daugiau info KAINA NUO €0.27 (be PVM) €0.33 (su PVM)
 • #
  Buteliams skirti maišeliai pagaminti iš tvirto, linijuoto kraft popieriaus. Atsparūs plyšimui. Aplinkai draugiška pakuotė. Popieriaus lyginamasis svoris: išorinis sluoksnis - 70 g/m2, vidinis - 50 g/m2. Rankenėlės iš baltų virvelių. Išmatavimai: 95 x 65 x 380 mm. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x auk..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: