Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, vibracijos, suspaudimo ir drėgmės. Naudojama kaip galutinis pakavimo elementas. Puikiai tinka transportavimui ir sandėliavimui. Dėžės amerikietiško modelio (su atlapomis), FEFCO 0201 konstrukcijos. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai (išskyrus pozicijas su prierašu „išoriniai”). Nur..
  Daugiau info KAINA NUO €0.08 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dėžės pritaikytos standartinėms paletėms (800x1200mm). 5 sluoksnių BC gofruoto kartono ir 3 sluoksnių C gofruoto kartono. Tinka krauti viena ant kitos. Dėžės yra be jokių užrašų ar ikonų. Nurodyti išoriniai ir vidniai dėžių matmenys. Nurodyti dėžių matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.    Dėžių individualiais išmatavimai..
  Daugiau info KAINA NUO €0.23 (be PVM) €0.28 (su PVM)
 • #
  Lengvai surenkama dėžutė pritaikyta siuntų terminalų – paštomatų XS dydžio skyriams. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisus dugną bei dangtį. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Greitas surinkimas ir pakavimas. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuoja..
  Daugiau info KAINA NUO €0.46 (be PVM) €0.56 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Tvirtas 3 sluoksnių C tipo gofruotas kartonas (4mm storio). Dvigubas dugnas ir trigubos sienos su iškirstomis rankenomis. Atlaiko iki 50 kg svorį,  keliant už rankenų. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.57 (be PVM) €1.90 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Spalva: ruda. Su iškirstomis rankenomis. Tvirtas, 5 sluoksnių, BC tipo, gofruotas kartonas (7mm storio). Susimauna viena į kitą (dėžės siaurėja nuo viršaus link dugno). Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.   24 persikraustymo patarimai mūsų tinklaraštyje ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.36 (be PVM) €1.65 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
    Dėžės Euro standarto padėklams - 80x120cm, 5 sluoksnių BC, 7mm kartono.   Trys produktai - penkios galimybės: Paletinė dėžė, atvira. Dėžės išoriniai matmenys - 1200x800x1000mm (1185x785x1000mm vidiniai), užklijuojama apačia, dėžės konstrukcija FEFCO0200. Kainininke žr. „Apatinė dalis” Paletinė dėžė, su dangčiu. Dėžės i&scaron..
  Daugiau info KAINA NUO €6.61 (be PVM) €8.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Lengvai surenkama dėžutė pritaikyta siuntų terminalų – paštomatų S dydžio skyriams. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisus dugną bei dangtį. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Greitas surinkimas ir pakavimas. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos sandėliuojan..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Stipri dėžė iš kartono, skirta dviračių, paveikslų, televizorių ar kitų didesnių gabaritų produktų pervežimui.  5 sluoksnių kartonas.  Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai.  Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis.   Kaip paruošti dviratį transportavimui, galite sužinot..
  Daugiau info KAINA NUO €7.19 (be PVM) €8.70 (su PVM)
 • #
  Rūbai su pakabomis kabinami tiesiai ant skersinio, kuris įrengtas dėžėje. Po pervežimo, išsiėmę baltinius, kostiumą, suknelę galėsite rengtis iš karto.  Pagaminta iš 5 sluoksnių gofruoto karto. Įrengti strypai yra dantyti, pritaikyti visoms pakabų rūšims. Strypai yra pagaminti iš sustiprinto plastiko. Didelė anga leidžianti lengvai išimti ..
  Daugiau info KAINA NUO €12.40 (be PVM) €15.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Reguliuojamo aukščio dėžės pašalina užpildų poreikį bei taupo sandėliavimo vietą.  Aukštis reguliuojamas kas 50 mm.  Papildomos lenkimo linijos.  Kartonas 3 sluoksnių. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai (išskyrus pozicijas su prierašu „išoriniai”). Nurodyti dėžių matmenys: ilgis x plotis x min auk&..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • #
  Transportavimo dėžutės su užklijuojama lipnia juostele.  Paprastas ir greitas pakavimo būdas. Kartono storis: B - 3mm. Dugnas sutvirtintas papildomu kartono sluoksniu. Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Nurodyti dėžių dydžiai yra vidiniai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.47 (be PVM) €0.57 (su PVM)
 • #
  Tvirta dėžutė su įdėklu, skirta saugiam puodelių pakavimui, transportavimui ir sandėliavimui.  Spalva: ruda. Pagaminta iš mikrogofros. Kartoninio įdėklo storis 3 mm.  Išmatavimai: 135x126x96 mm. Nurodyti vidiniai išmatavimai. Nurodyti dėžutės išmatavimai: ilgis x plotis x aukštis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
 • #
  Puikiai tinka knygoms, kalendoriams, katalogams, programinei įrangai, žaidimams ir panašiems gaminiams pakuoti. Sutvirtinti kraštai ir du sluoksniai kartono užtikrina saugų transportavimą. Su užklijuojama juostele greitam pakavimui. Atplėšiama juostelė greitam atidarymui.  Reguliuojamas aukštis nuo 0 iki 92 mm, kas 10 mm. Nurodyti dėžės matmenys: ilgi..
  Daugiau info KAINA NUO €0.93 (be PVM) €1.12 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Talpi ir tvirta dėžė vaisiams ar daržovėms. Atspari drėgmei. Tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Susideda viena ant kitos. Su iškirstomis rankenomis. C bangos kartonas, 4 mm storio.  Nurodyti išoriniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžės išmatavimai: ilgis x plotis x aukštis mm. Vidiniai išmatavimai: 577x3..
  Daugiau info KAINA NUO €1.03 (be PVM) €1.25 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  ​Į dėžutes galite pakuoti popierių, kalendorius, knygas, katalogus bei kitus plokščius gaminius.  Reguliuojasi aukštis nuo 0 iki 70 mm, kas 10 mm . B bangos kartonas, 3 mm storio.  Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.36 (be PVM) €0.43 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Lengvai sulankstoma dėžutė, uždaroma užkišant kraštus. Nereikia lipnios juostos. B bangos kartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: