Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Artėjant šventiniam laikotarpiui raginame pasiruošti dovanų pakavimui iš anksto, o kad būtų kur pasisemti pakavimo idėjų, dalinamės tinklaraščio įrašais, kurie bus nuolat papildomi. Būkite kūrybingi!       ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.00 (be PVM) €0.00 (su PVM)
 • #
  Tvirtas aukštos kokybės baltas, iš vienos pusės kalandruotas, plonas pakavimo popierius. Švelnus, todėl nebraižo paviršių. Puikiai tinka aukštos kokybės gaminiams pakuoti. Aplinkai draugiška medžiaga. Labai plonas - 22g/m2. Parduodama pundeliais po 50 lapų. Pakuotėje 1800 lapų (36 pundeliai). ​Perkant 36 pundelius, parduodame p..
  Daugiau info KAINA NUO €1.65 (be PVM) €2.00 (su PVM)
 • #
  Dėžutė iš mikrogofros (2mm) su langeliu ant dangtelio. Dėžutė pilnai suneriama (lengva sulankstyti), patogu sandėliuoti. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Gamybai naudojamas ekologiškas gofrokartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Tinka pakuoti tekstilės gaminiams, dovanoms, pavyzdž..
  Daugiau info KAINA NUO €0.37 (be PVM) €0.45 (su PVM)
 • #
  Medžio drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. ​Pakuojamos į maišelius po 100g, o perkant daugiau nei 1 kg į dėžes. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklaraščio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.83 (be PVM) €1.00 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai,sausainiai, arbata ar smulkioms dovanoms pakuoti. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Pakuotėje 100 vnt. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis.   Pakavimas perkant didesnius kiekius: Perkant daugiau nei 20 pakuočių mai&sc..
  Daugiau info KAINA NUO €5.37 (be PVM) €6.50 (su PVM)
 • #
  Popierinės drožlės gaminamos iš prabangaus kokybiško įvairių spalvų popieriaus. Šios drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Siuntų pakavimui.   Juodos ir žalios spalvos drožlių juostelės yra platesnės, o rudos, baltos ir raudonos spalvos- siauresnės. ​Pakuoja..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Spalvoti maišeliai iš Kraft popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kliento prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 Kraft popieriaus. Maišeliai atlaiko iki 8 kg svorį.   Pagal individual..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Prancūziškas, Premium klasės, Provence regione pagamintas, aukščiausios kokybės šilkinis popierius.  Atsparus vandeniui. Atsparus karščiui. Plonas - 22g/m2 storio.  Lapo matmenys 50 x 75 cm. Parduodama pundeliais po 24 lapus. ​Perkant 10 pundelių, parduodame pakuotėmis po 240 lapų. ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • #
  Flat tipo maišeliai gaminami iš rudo perdirbto popieriaus su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišelių pagaminti iš 70g/m2 rudo perdirbto popieriaus. Maišeliai atlaiko iki 6 kg.   Pagal individualius užsakymus ant maišelių dedame šilkografi..
  Daugiau info KAINA NUO €0.07 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • #
  Dežutės iš dviejų dalių su langeliu puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Rudos spalvos. Dugnas baltas. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Nurodyti dėžučių dydžiai yra..
  Daugiau info KAINA NUO €0.38 (be PVM) €0.46 (su PVM)
 • #
  Twist tipo maišeliai iš balto Kraft popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kliento prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm Maišelių pagaminti iš 90g/m2 balto kraft popieriaus Maišeliai atlaiko iki 11 kg.   Pagal individualius už..
  Daugiau info KAINA NUO €0.20 (be PVM) €0.24 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dežutės iš dviejų dalių puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Dvigubas dugnas. Dėžutės dugno spalva atitinka išorės spalvą. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.10 (be PVM) €0.12 (su PVM)
 • #
  Ryškios spalvos. Tvirtas. Vienpusis - viena pusė spalvota, kita ruda.  Aukštos kokybės. Popieriaus storis 50 g/m2. Matmenys: 0.7 x 50 m. Nurodyti rulono matmenys: plotis x ilgis. ​ Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklaraščio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €17.77 (be PVM) €21.50 (su PVM)
 • #
  Ši dėžutė puikiai tinka pakuoti puodelius, papuošalus, smulkias dovanas bei kitus smulkius juvelyrinius dirbinius. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Spalva: ruda arba balta. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Išmatavimai: 100x100x100mm. Nurodyti dėžučių dydžiai yra išori..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
 • #
  Rudi Twist tipo maišeliai su langeliu iš Kraft popieriaus, su špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Puikiai tinka dovanoms, maisto produktams ar kitoms prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2 rudo Kraft popieriaus. Su skaidriu langeliu, leidžiančiu matyti maišelio..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • #
  Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus. Popierius laminuotas apsauginiu, blizgiu laminatu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu Nurodyti matmenys: aukštis x ilgis x plotis mm. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2  kreidinio popieriaus. Atlaiko iki 9 kg. svorį. Blizgūs. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dėžutė su skaidriu langeliu pagaminta iš tvirto popieriaus. Plastikinis langelis leidžia matyti dėžutės turinį, dėl to ji ypatingai tinka įvairių smulkių dovanų, papuošalų, žvakių ar kitų daiktų pakavimui.  Rudos spalvos. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.42 (be PVM) €0.51 (su PVM)
 • #
  Dažyti Twist tipo maišeliai iš linijuoto Kraft popieriaus (maišelių vidus rudas) su juodomis špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kliento prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 100g/m2 rudo, dažyto kraft popieriaus (atlaik..
  Daugiau info KAINA NUO €0.27 (be PVM) €0.33 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Horizantali butelio dėžutė su įdėklu puikiai tinka vyno, šampano ar bet kokiam kitam gėrimo buteliui, kurio ilgis neviršija 33cm ir diametras (plotis) 10cm. Dėžė pagaminta iš mikro gofruoto kartono (E). Dėžutė ir įdėklas išlankstomi atsikrai, kaina nudoryta komplekto (dėžutė+įdėklas). Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: i..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: