Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas

Gerumo dėžė

Apie iniciatyvą

Gerus darbus reikėtų daryti visada, bet, manome, kad pavasaris šiai idėjai pats tinkamiausias metas. Su atbundančia gamta prasideda kraustymosi metas, kurio metu žmonės perrūšiuoja daiktus, kad į naujus namus nesivežtų nereikalingų, nebenaudojamų. Be to, kovas yra Žemės mėnuo, kuomet skatinama prisiminti ir dar labiau puoselėti mūsų planetą – nešiukšlinti, o atliekas rūšiuoti, rinktis mažiau aplinkai kenksmingus produktus. Šiuo laikotarpiu mokyklose vaikai mokomi mylėti ir tausoti gamtą, o visame pasaulyje vyksta daugiau diskusijų ekologijos tema. Pastebėjome, kad žmonės turi daug daiktų, kuriuos mielai perleistų naudotis kitiems, tačiau tai nėra taip paprasta - reikia ieškoti kas tuos daiktus priimtų, taip pat susiduriama su rūpesčiais juos transportuojant. Todėl, visą mėnesį, Lietuvos gyventojai turės galimybę nebenaudojamus daiktus, specialiai tam pritaikytoje dėžėje, atiduoti kurjeriui tiesiai iš savo namų. Drabužiai, avalynė, patalynė, rankšluosčiai, vaikų rūbeliai, žaislai, smulki elektronika, knygos - visi šie daiktai Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ir Gausių šeimų asociacijos savanorių pagalba bus perrūšiuoti ir išdalinti nepriteklių patiriantiems žmonėms. Visi turime naudingų, bet nebenaudojamų ar atsibodusių daiktų, kurie gali būti prikelti dar vienam gyvenimui. Norime paskatinti žmones atsinaujinti, perrūšiuoti spintas, peržvelgti sandėliukus. O tuo pačiu įprasminti savo kasdienybę rūpinantis kitais.

Akcijos hashtag (liet. grotažymė) - #gerumodėžė


Akcijos eiga

 • 1 etapas. Dėžių siuntimas ir surinkimas - nuo kovo 12d. iki balandžio 6d.
 • 2 etapas. Perrūšiavimas - balandžio 7d.
 • 3 etapas. Perrūšiuotų daiktų pristatymas labdaros organizacijoms - nuo balandžio 9d. iki balandžio 13d.

 

Apie dėžę

Tai tvirta dėžė su dvigubu dugnu ir trigubomis sienomis. Išmatavimai 620x370x340mm. (80L tūrio) Dėžės surinkimui nereikia lipnios juostos, o pakrauta dėžė atlaikys iki 30 kilogramų (maksimalus svoris, kurį gali paimti kurjeris).

 

Kur nukeliaus paaukoti daiktai?

Didžioji dalis išrūšiuotų daiktų bus perduoti Lietuvos Raudonajam Kryžiui, kuris šiuo metu dirba su neramumus savo gimtosiose šalyse patiriančiais ir prieglobsčio Lietuvoje ieškančiais pabėgėliais bei jų šeimomis.

Kitą dalį išrūšiuotų daiktų - vaikiškus ir kūdikių rūbelius, žaislus, knygeles, kitus buities reikmenis - pristatysime Gausių šeimų asociacijai, kuri rūpinasi regionuose gyvenančiomis daugiavaikėmis ir šių daiktų stokojančiomis šeimomis. 

 

Kokie daiktai reikalingiausi?

 • Įvairių dydžių drabužiai bei avalynė;
 • Patalynė, rankšluosčiai;
 • Kūdikių ir vaikų rūbeliai bei avalynė, žaislai;
 • Buityje naudojami daiktai;
 • Smulki elektronika;
 • Knygos.

 

Daiktai turi tilpti į dėžę arba kelias dėžes (vienu kartu galima užsakyti iki 3 dėžių), bet viena pilna dėžė negali viršyti 30 kilogramų. 

 • Nedėkite į dėžę maisto produktų.
 • Tikėdamiesi žmonių supratingumo ir taupydami savanorių laiką perrūšiuojant daiktus, prašome į dėžes nedėti suplyšusios, purvinos, sudėvėtos tekstilės; neveikiančių ar buityje nenaudojamų daiktų.
 • Prieš dėdami daiktą į dėžę, pagalvokite ar jį dovanotumėte draugui ar giminaičiui. Apačioje pateikiame nuorodas, kur galima atsikratyti jau nebepanaudojamais daiktais.

 

Kaip gauti dėžę?

 • Užsakant internetu (šio puslapio apačioje). Įsidedate dėžę į pirkinių krepšelį, užpildote užsakymo informaciją ir patvirtinate. Dėžė nemokama, o dėžės pristatymas ir paėmimas iš Jūsų namų kainuoja €4. Galima užsakyti ir daugiau dėžių, nuo to pristatymo ir jų paėmimo kaina nesikeis. Jei užsakyta iki 15 valandos, dėžė bus pristatyta sekančią darbo dieną. Užsakant kartu ir kitas Supakuota.lt asortimento prekes -  papildomų pristatymo mokesčių nėra. ​
 • Atsiimant dėžę mūsų parduotuvėje (nemokamai). Atsiimti dėžę galima fizinėse Supakuota.lt parduotuvėse Vilniuje arba Kaune. 

 

Kaip ir kur atiduoti paaukotais daiktais pripildytą dėžę?

 • Išsikvietus kurjerį. Telefono numeriu 8 700 55221 susisiekite su Venipak vadybininkais, kurie suformuos kurjerio iškvietimą reikiamu adresu. ​​​*(raktinis žodis vadybininkui „gerumo dėžė” ar „socialinė akcija”) **(kurjeris atvyksta paėmimui darbo dienomis tarp 8 - 17 valandos, labiau antroje darbo dienos pusėje).
 • Atiduoti dėžę mūsų parduotuvėje. Dėžes galite palikti fizinėse Supakuota.lt parduotuvėse Vilniuje ir Kaune.

 

Kilus klausimams kreipkitės info@supakuota.lt arba tel. numeriu 8 5 249 9958


 

Partneriai
Iniciatorius

Pagrindiniai partneriai

 

 

Kur išmesti senus, nebepanaudojamus daiktus?

 • Drabužių tinklas H&M priima nebedėvimus drabužius bei kitą tekstilę ir juos perdirba, be to, už kiekvieną atneštą tekstilės kilogramą, H&M tinklas paaukoja 0.02€ Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos veiklai. Daugiau informacijos
 • Senus elektronikos prietaisus galite išmesti specialiuose konteineriuose, kurių yra per 1000 visoje Lietuvoje. Taip pat galite išsikviesti EMP atliekų taksi, kurie atvažiuos į Jūsų nurodytą vietą ir išsiveš bei perdirbs seną buitinę techniką. Daugiau informacijos
 • Didelių gabaritų atliekas galite palikti specialiose aikštelėse. Daugiau informacijos 

 

DĖL DIDELIO AKTYVUMO, LAIKINAI SIŲSIME ĮPRASTAS 600x300x300 MM TRANSPORTAVIMO DĖŽES, JŲ SULANKSYMUI REIKALINGA LIPNI JUOSTA.

 

Kainos rodomos:       


Tipas Kiekis pakuotėje Kaina perkamam kiekiui Dėti į krepšelį
1
1 €0.00 €0.00
1 €0.43 €0.52

Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: