Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
    Supakuota.lt spausdina reklamą ant plastikinių arba popierinių lipnių pakavimo juostų. Lipni juosta su spauda suteikia informaciją, reklamuoja įmonę, atlieka lipnios juostos funkciją - klijuoja, praneša apie pakavimo pirmumą, prekių kokybę, apibūdina pakuotės turinį, suteikia profesionalią išvaizdą, žymi įmonės gaminį ar siunt..
  Daugiau info KAINA NUO €0.69 (be PVM) €0.83 (su PVM)
 • #
    Supakuota.lt deda šilkografinę spaudą ant kartoninių dėžučių. Skirtingai nei ofsetinė spauda, šilkografija dedama ant jau pagamintų dėžučių, todėl galima gaminti sąlyginai mažą kiekį. Ofsetinė spauda dedama ant kartono lakšų automatiniu būdu ir tik tuomet pjaustomi lakštais į dėžutės formas. Tai kainuoja daug pigiau, tačiau minimalus užsakomas..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
    Individualią, pagal jūsų poreikius spaudą ant maišelių dedame dviem būdais - šilkografija ir ofsetu. Apačioje, galite plačiau susipažinti su spaudos būdų skirtumais, pavyzdžiais, kainomis.  Šilkografinės spaudos maišeliai Ofsetinės spaudos maišeliai Šilkografija - pusiau rankinis spaudos uždėjimo būdas, k..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
      Antspaudas – nebrangus, universalus ir patogus įtaisas, palengvinantis kasdienes biuro ar darbo užduotis. Gaminame ekologiškus medinius antspaudus su Jūsų logotipu, norimu piešinėliu ar užrašu,  tinkamus naudoti ant įvairių lygių paviršių: popieriaus, kartono ar net audinių. Taip pat gaminame standartinius ra&scaron..
  Daugiau info KAINA NUO €11.30 (be PVM) €13.67 (su PVM)
 • nauja_preke #
    Šie vokai pagaminti iš nepermatomos LDPE folijos. Labai lengvi, taupantys siuntimo išlaidas. Voko vidus juodas, todėl nesimato turinio viduje. Taip pat tai puiki apsauga nuo drėgmės, šalčio ar šilumos poveikio, dėl to šie vokai tinka rūbų, medžiagų bei kitų daiktų saugiam siuntimui. Užsisakę kurjerinius vokus su individual..
  Daugiau info KAINA NUO €0.26 (be PVM) €0.32 (su PVM)
 • nauja_preke #
      Lipdukai su spauda tai puiki ir patogi priemonė reklamai ar kitai informacijai pateikti. Lipdukai gali būti tiek su Jūsų įmonės logotipu, prekės informacija, technine specifikacija ar bet kokia kita Jums reikalinga informacija. Gaminami lipdukai yra ploteriuoti (forminiai). Tai yra lipdukai, specialios mašinos - ploterio, pa..
  Daugiau info KAINA NUO €0.06 (be PVM) €0.07 (su PVM)
 • #
    Šilkinis popierius saugo dovaną ar prekę nuo subraižymo ir atlieka dekoratyvinę funkciją. Naudojamas pakuojant dovanas, siuntas, papuošalus ar kitus dekoratyvius daiktus.   Spauda dedama ant 74 x 50cm išmatavimų, 20g/m2 storio šilkinio popieriaus.  Minimalus užsakymas - 120 lapų. Spaudos tipas: &s..
  Daugiau info KAINA NUO €0.48 (be PVM) €0.57 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: