Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Pe putų maišeliai puikiai tinka pakuoti trapius, dūžtančius daiktus, pavyzdžiui indus, elektronikos elementus ar kitą produkciją. Maišeliai minkšti, todėl puikiai apsaugo produkto paviršius nuo įbrėžimų.  Pagaminti iš mažo tankio 2 mm polietileno plėvelės. Lengvas uždarymas lipnia juosta arba užlydimu. Dviejų dydžių. Parduodami po 1 vnt. P..
  Daugiau info KAINA NUO €0.11 (be PVM) €0.13 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Skaidrūs.  Celofano storis 30 mikronų. Parduodami pakuotėmis po 100 vnt. maišelių. Nurodyta pakuotės kaina. Nurodyti maišelio išmatavimai: plot..
  Daugiau info KAINA NUO €1.90 (be PVM) €2.30 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Maišeliai papildomai turi kartoninį dugnelį (išimamą).  Parduodami pakuotėmis po 50 vnt. maišeli..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai tinkami drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir kitiems daiktams pakuoti.  Maišeliai pagaminti iš 25 mkr. storio CPP (polipropileno) plėvelės. Permatomi. Su daugkartine užklijuojama juostele. Nurodyti matmenys: plotis x ilgis + uždaromos atvartos plotis mm. Maišelis atidaromas per plotį. Nurodyta kaina vienai pakuot..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
 • #
  Užspaudžiami maišeliai MiniGrip puikiai tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus ar kitus smulkius daiktus. Platus dydžių pasirinkimas.  Pagaminti iš 40 mkr. storio polietileno. Skaidrūs iš abiejų pusių. Daugkartinio naudojimo. Tvirti, lengvai užsegami ir atsegami. Galimas sąlytis su maistu (LPDE 4). Gali būti..
  Daugiau info KAINA NUO €0.20 (be PVM) €0.24 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinės plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiški, tvirti, atsparūs plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Burbulinės plėvelės maišeliai - greitesnis apsauginio pakavimo būdas, taip pat puiki apsauga nuo staigaus temperatūr..
  Daugiau info KAINA NUO €9.92 (be PVM) €12.00 (su PVM)
 • #
  Plastikinės juostelės skirtos popierinių ar plastikinių maišelių uždarymui, pakuojant vaistažoles, arbatžoles, kavą ar arbatą, kruopas ar kitus birius produktus.  Daugkartinio naudojimo. Pagamintos iš plastiko. Spalvos: sibabrinės arba auksinės. Juostelės ilgis 10 cm. Tinkami maišeliams iki 8 cm. pločio. Parduodama pakuotėmis po 100 vnt. juostelių. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.99 (be PVM) €1.20 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: