Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai tinkami drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir kitiems daiktams pakuoti.  Maišeliai pagaminti iš 25 mkr. storio CPP (polipropileno) plėvelės. Permatomi. Su daugkartine užklijuojama juostele. Nurodyti matmenys: plotis x ilgis + uždaromos atvartos plotis mm. Maišelis atidaromas per plotį. Nurodyta kaina vienai pakuot..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
 • #
  Užspaudžiami maišeliai MiniGrip puikiai tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus ar kitus smulkius daiktus. Platus dydžių pasirinkimas. Viena maišelio pusė skaidri, todėl lengva atskirti ir rūšiuoti supakuotus produktus. Pagaminti iš 40 mkr. storio polietileno. Viena maišelio pusė skaidri, kita nepermatoma. Daugkarti..
  Daugiau info KAINA NUO €0.20 (be PVM) €0.24 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinė plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiški, tvirti, atsparūs plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Burbulinės plėvelės maišeliai - greitesnis apsauginio pakavimo būdas, taip pat puiki apsauga nuo staigaus temperatūro..
  Daugiau info KAINA NUO €0.04 (be PVM) €0.05 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai, sausainiai, arbata. Taip pat nepakeičiami smulkių dovanėlių ar kitų daiktų pakavime. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Parduodami pakuotėmis po 100 vnt. maišelių. Nurodyta pakuotės kaina (100 vnt. maišelių). Nurodyti mai&scar..
  Daugiau info KAINA NUO €5.37 (be PVM) €6.50 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: