Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • nauja_preke #
  Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus. Popierius laminuotas apsauginiu, blizgiu laminatu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2  kreidinio popieriaus. Atlaiko iki 9 kg. svorį. Blizgūs. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio. Burbulinės plėvelės maišeliai - greitesnis apsauginio pakavimo būdas. Gali būti perdirbama. Plėvelė šviesiai m..
  Daugiau info KAINA NUO €0.04 (be PVM) €0.05 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  HDPE maišeliai pirkiniams. Su rankenėlėmis. Baltos spalvos. Po 100vnt pakuotėje. Maišeliai turi pakabinimo kilpą. Kainininke nurodytas maksimalus svoris, kurį atlaiko maišeliai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.99 (be PVM) €1.20 (su PVM)
 • #
  Čežančio skaidraus plastiko maišeliai puikiai tinka pakuoti produktams, tokiems kaip šokoladas, saldainiai,sausainiai, arbata ar smulkioms dovanoms pakuoti. Su klostėmis šonuose. Stačiakampiu dugnu. Pakuotėje 100 vnt. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.37 (be PVM) €6.50 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Rudi Twist tipo maišeliai su langeliu iš Kraft popieriaus, su špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Puikiai tinka dovanoms, maisto produktams ar kitoms prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2 rudo Kraft popieriaus. Su skaidriu langeliu, leidžiančiu matyti maišelio..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • #
  Maišeliai naudojami: drabužiams, žurnalams, kalendoriams ir pan. Šie permatomi maišeliai yra pagaminti iš CPP(polipropileno) plėveles su daugkartine užklijuojama juostele. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis + Uždaromos atvartos plotis milimetrais. Maišelis atidaromas per plotį. Maišelių storis 25 mkr.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.94 (be PVM) €2.35 (su PVM)
 • #
  Užspaudžiami maišeliai MiniGrip nauodojami pakuoti elektros gaminiams, biriems produktams, smulkiems daiktams. Tvirti, daugkartinio naudojimo užspaudžiami maišeliai iš polietileno. Lengvai užsegami ir atsegami. Galimas sąlytis su maistu (LPDE 4). Platus dydžių pasirinkimas. 40 mkr.  Skaidrūs, todėl lengva atskirti ir rūšiuot..
  Daugiau info KAINA NUO €0.16 (be PVM) €0.19 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: