Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Individualią, pagal jūsų poreikius spaudą ant maišelių dedame dviem būdais - šilkografija ir ofsetu. Apačioje, galite plačiau susipažinti su spaudos būdų skirtumais, pavyzdžiais, kainomis.  Šilkografinės spaudos maišeliai Ofsetinės spaudos maišeliai Šilkografija - pusiau rankinis spaudos uždėjimo būdas, kai spau..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
  Flat tipo maišeliai pagaminti iš rudo perdirbto popieriaus, su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Maišeliai pagaminti iš 70g/m2 rudo perdirbto popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami po 1 vnt.   Pagal in..
  Daugiau info KAINA NUO €0.07 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • #
  Flat tipo maišeliai pagaminti iš balinto Kraft popieriaus, su plokščiomis popierinėmis rankenėlėmis. Maišeliai pagaminti iš 70g/m2 balto popieriaus. Atlaiko iki 6 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami po 1 vnt.   Pagal individualius užsakymus ant maišeli..
  Daugiau info KAINA NUO €0.10 (be PVM) €0.12 (su PVM)
 • #
  Twist tipo maišeliai iš rudo Kraft popieriaus, su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitoms prekėms sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 rudo Kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Pard..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • #
  Twist tipo maišeliai pagaminti iš balto Kraft popieriaus, su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitoms prekėms sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 balto kraft popieriaus. Atlaiko iki 11 kg svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Parduodami p..
  Daugiau info KAINA NUO €0.18 (be PVM) €0.22 (su PVM)
 • #
  Rudi Twist tipo maišeliai su langeliu iš Kraft popieriaus, su špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Puikiai tinka dovanoms, maisto produktams ar kitoms prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2 rudo Kraft popieriaus. Su skaidriu langeliu, leidžiančiu matyti maišelio..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • #
  Spalvoti maišeliai iš Kraft popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar klitiems daiktams sudėti. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 storio Kraft popieriaus. Maišelių vidus rudos spalvos. Atlaiko iki 8 kg. svorį. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plo..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • #
  Dažyti Twist tipo maišeliai iš linijuoto Kraft popieriaus su juodomis špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kitiems produktams sudėti. Maišelių vidus rudos spalvos. Nurodyti maišelio matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 100..
  Daugiau info KAINA NUO €0.27 (be PVM) €0.33 (su PVM)
 • #
  Buteliams skirti maišeliai pagaminti iš tvirto linijuoto kraft popieriaus. Popieriaus lyginamasis svoris: išorinis sluoksnis - 70 g/m2, vidinis - 50 g/m2. Rankenėlės iš baltų virvelių. Juodos spalvos maišeliai yra su specialia spauda. Tvirti, atsparūs plyšimui. Aplinkai draugiška pakuotė. Išmatavimai 95 x 65 x 380mm...
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: