Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Šios picų dėžės pagamintos iš tvirto, perdirbamo ekologiško mikrogofrokartono. Greitai ir patogiai surenkamos.  Spalva: ruda.  Nelaminuotos.  Parduodamos išklotinėmis. Parduodamos pakuotėmis po 50 vnt. dėžių. Nurodyta pakuotės kaina. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis cm...
  Daugiau info KAINA NUO €7.63 (be PVM) €9.24 (su PVM)
 • #
  Ši stilinga dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ir šaltiems patiekalams, vaisiams ar daržovėms, kitiems gaminiams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vande..
  Daugiau info KAINA NUO €0.14 (be PVM) €0.17 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Tai universali dėžutė, tinkama įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ar šaltiems patiekalams, vaisiams ar daržovėms, kitiems gaminiams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vandens ir riebalų poveikiui. Puikus pasirinkimas maisto išsinešimui. Dėžutės vidus atsparus ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
  Ši originali dviejų dalių dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ar šaltiems patiekalams, vaisiams ar daržovėms, kitiems gaminiams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atspa..
  Daugiau info KAINA NUO €0.27 (be PVM) €0.32 (su PVM)
 • #
  Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono, su skaidriu langeliu. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vandens ir riebalų poveikiui. Vienos dalies, vientisu uždarymu, su skaidriu biologiškai skaidomo plastiko langeliu.  Popieriaus storis: 270 g/m2 . D..
  Daugiau info KAINA NUO €0.12 (be PVM) €0.14 (su PVM)
 • #
  Unikalaus origami dizaino dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: salotoms, užkandžiams, karštiems ar šaltiems patiekalams, vaisiams ar daržovėms, kitiems gaminiams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus van..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
  Dėžutė pagaminta iš tvirto, perdirbamo ekologiško kraft kartono. Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: visiems makaronų, ryžių, wok ar kitiems azijietiškiems patiekalams, salotoms, troškiniams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vandens ir riebalų poveikiui. Vienos dalies. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.13 (be PVM) €0.16 (su PVM)
 • #
  Ekologiška pakuotė, puikiai tinkanti pyragams, tortams, sausainiams ar kitiems konditeriniams gaminiams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Vienos dalies, vientisu uždarymu. Spalva: ruda, vidus baltas. Pagaminta iš perdirbamo kartono. Talpa: 1200 ml. Parduodamos išklotinėse - patogu sandėliuoti. Parduodamos po 1 vnt..
  Daugiau info KAINA NUO €0.18 (be PVM) €0.22 (su PVM)
 • #
  Ekologiška sandari pakuotė su dangteliu tiek karštam, tiek šaltam maistui. Pagaminta iš perdirbamo kraft popieriaus. Tinka sriuboms, ledams, košėms ar kitam skystam maistui.  ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Spalva: ruda. Su dangteliu. Dangtelis popierinis, su ventiliacija garams. Tinka karštam..
  Daugiau info KAINA NUO €0.37 (be PVM) €0.45 (su PVM)
 • #
  Dėžutės universalios, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams, vaisiams ar daržovėms, riešutams, konditerijai, šaltiems ar karštiems patiekalams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vandens ir riebalų poveikiui. Puikus pasirinkimas maisto išsinešimui. Vienos dalies,..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • #
  Universalios dėžutės su langeliu, tinkamos įvairiam panaudojimui: sušiams, užkandžiams, vaisiams ar daržovėms, riešutams, konditerijai, šaltiems ar karštiems patiekalams. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Dėžutės vidus atsparus vandens ir riebalų poveikiui. Puikus pasirinkimas maisto išsinešimui. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.19 (be PVM) €0.23 (su PVM)
 • #
  Reprezentatyvi ekologiška pakuotė keksiukams ar pyragėliams. Su išimamu padėkliuku dviems keksiukams. Išėmus padėkliuką - galima naudoti kaip paprastą dėžutę konditerijai. ECO dėžutės sertifikuotos ir tinkamos tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Vienos dalies, vientisu uždarymu. Spalva: ruda, vidus baltas. Pagaminta iš perdirbamo kartono. Su skaidriu langeliu i..
  Daugiau info KAINA NUO €0.39 (be PVM) €0.47 (su PVM)
 • #
  Šios eklogiškos lėkštės pagamintos iš perdirbamo kraft popieriaus.  Spalva: ruda. Išmatavimai: 230 x 230 mm. Tinka naudoti mikrobangų krosnelėje.  Parduodamos pakuotėmis po 10 vnt. lėkščių. Nurodyta pakuotės kaina.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.62 (be PVM) €0.75 (su PVM)
 • #
  Įrankiai yra tvirti, tinka tiek šaltam, tiek karštam maistui. Ekologiški, savaime suyrantys. Įrankiai 15,5 cm ilgio. Parduodami pakuotėmis po 125 vnt. ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.56 (be PVM) €5.51 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: