Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Puikiai apsaugo stiklinius, metalinius gaminius nuo įbrėžimų ar fizinių pažeidimų. Išsilanksto į bet kokią formą. Lankstus ir sugeriantis smūgius. Kartono storis 180g/m2. Nurodyti išmatavimai: plotis x ilgis rulone m x kartono storis g/m2 . ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Mikrogofrokartonas skirtingai nei įprastas gofro kartonas yra lygiu paviršiumi ir plonesnis. Būtent dėl šių savybių yra naudojamas gaminti dėžutes, reikalaujančias gražios išvaizdos. Spalva: rudas 3 sluoksnių kartonas. E bangos 2 mm (plačiau apie tai). E bangos kartono gramatūra 329 g/m2.. Nurodyti lakšto matmenys: ilgis x plotis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Spalva: rudas. 3 sluoksnių kartonas. B bangos 3mm (plačiau apie tai). B bangos kartono gramatūra 339 g/m2.. Nurodyti lakšto matmenys: ilgis x plotis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.41 (be PVM) €0.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Šie gofrokartono lakštai  sudaryti iš trijų lygaus popieriaus (dviejų viršutinių ir vieno vidinio) ir dviejų gofruoto popieriaus sluoksnių. Lakštai naudojami prekių perdangoms, sutvirtinimui ar dėžių gamybai.  Spalva: rudas. 5 sluoksnių kartonas. BC bangos 7 mm (plačiau apie tai). BC bangos kartono gramatūra 603 g/m2. N..
  Daugiau info KAINA NUO €0.70 (be PVM) €0.85 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: