Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Juoda. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr arba 23mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x stor..
  Daugiau info KAINA NUO €3.72 (be PVM) €4.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Skaidri. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr arba 23mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x st..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Balta, nepermatoma. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x st..
  Daugiau info KAINA NUO €4.79 (be PVM) €5.80 (su PVM)
 • #
  Strech plėvelė skirta prekių apsaugai transportavimo metu. Šia plėvele patogu atskiras pakuotes supakuoti į vieną bendrą pakuotę. Pakuojant smulkesnius daiktus tamprią plėvelę galima naudoti vietoje lipnios juostos. Plėvelė skirta rankiniam pakavimui. Strech plėvelė apsaugo prekes, pakuotes nuo dulkių, tačiau neapsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Skaidri. Pagaminta iš LLDP..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
 • #
  Iš anksto ištempta Stretch pakavimo plėvelė, pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). Vyniojimui reikia tik minimalaus įtempimo. Lengvesnis naudojimas, nes plėvelės nereikia ištempti. Greitesnis darbas ir mažiau fizinių pastangų. Užtikrina tvirtą ir stabilų supakavimą. Mažina plėvelės sunaudojimą ir pakavimo kaštus. Apsaugo nuo purvo,..
  Daugiau info KAINA NUO €7.02 (be PVM) €8.50 (su PVM)
 • #
  Plastikiniai laikikliai patogiam ir greitam darbui. Greitas ir paprastas pakavimo plėvelės naudojimas. Lengviau apvyniojami padėklai. Naudojant pakavimo plėvelę su specialiu laikikliu nesusižeisite rankų. Tinka visiems standartiniams rankinio pakavimo plėvelių rulonams su šerdimi. Spalva gali skirtis nuo esančios nuotraukoje. Parduodama komplektais (2vnt.). ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • #
  Plėvelė yra naudojama įvairiose srityse: statybose, buityje, žemės ūkyje, pramonėje. Plėvelė tinka uždengimui, patiesimui, hidroizoliacijai, įpakavimui ir kitiems darbams. Gaminama iš antrinės žaliavos, perdirbant polietileno atliekas.   Įpakavimas: 3m x 80m - sulankstyta ir suvyniota į pusrankoves; 1,5m x 195m susukta į rulonus. Nurodyti plėvelės ..
  Daugiau info KAINA NUO €33.06 (be PVM) €40.00 (su PVM)
 • #
  Rankinis pakavimo plėvelės įrankis su reguliuojamu plėvelės įtempimu. Tinka plėvelei 30-50cm ilgio rulonams. Tinka 1,5, 2 ir 3 (38, 50 ir 75mm) colių skersmens tūtų ritiniams. Pagrindas iš aliuminio, rankena metalinė, todėl laikiklis pakankamai lengvas ir pigus. ..
  Daugiau info KAINA NUO €28.10 (be PVM) €34.00 (su PVM)
 • #
  Nerudyjančio plieno ašmenys suprojektuoti neužsikertančiam ir egektyviam pjovimui bei sumažina rankos nuovargį. Pagamintas iš kieto plastiko. Spalva: raudona.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €2.40 (be PVM) €2.90 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: