Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Saugiam transportavimui ir pakavimui skirti maišeliai, kurių vidus užpildytas putomis. Paspaudus maišelį, putos išsipučia ir sukietėja, tokiu būdu apgaubdamos bet kokio dydžio pakuojamą produktą ir tuo pačiu užpildydamos tušcią pakuotės ertmę. Tai patikimiausia ir stipriausia apsauga transportojamiems produktams. Lengva, greita ir patogu pakuoti.&nb..
  Daugiau info KAINA NUO €4.21 (be PVM) €5.10 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Oro pagalvės tūriui užpildyti ir apsaugoti produktus. Užpildo laisvą pakuotės tūrį. Apsaugo produkciją nuo smūgių bei vibracijos. Išlaiko prekes savo vietose. Atskiria pakuojamus produktus. 35% pigiau nei granulės. Kaina nurodytą dėžei su 200vnt. 200x130mm dydžio oro pagalvių, dėžės tūris 0,12m3. ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.21 (be PVM) €6.30 (su PVM)
 • #
  Pakavimo granulės, dar vadinamos putų granulėmis, biria pakuote arba tūrio užpildo granulėmis, naudojamos smūgiams jautrių produktų apsaugai ar kaip tūrio užpildas. Laisvam pakuotės tūrio užildymui. Naudojama apsaugoti neatsparias smūgiams prekes. Optimalios siuntimo paštu kainos dėl mažo svorio. Gali būti panaudojamos daug kartų. Bekvapės, nedulka ir atsparios susid..
  Daugiau info KAINA NUO €3.47 (be PVM) €4.20 (su PVM)
 • #
    Lankstūs ir lengvi. Sugeria smūgius ir vibracijas transportavimo metu. Atsparūs įbrėžimams ir dilimui. Puikiai apsaugo stiklo gaminius transportavimu metu.  Storis 25 mm. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • #
  Putų plėvelė pagaminta iš LDPE (mažo tankio polietileno). Medžiagos struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos sporos, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Universali ir patogi naudoti, nes yra lengva, neslidi, elastinga, bekvapė ir lanksti. Apsaugo nuo vandens, purvo ir dulkių. Puikios amortizacinės savybės. Pakuotė gali būti užlydoma ir transportavimo metu išlieka..
  Daugiau info KAINA NUO €7.02 (be PVM) €8.50 (su PVM)
 • #
  Minkšti PE putų kampai puikiai apsaugo transportuojamos prekės kampus nuo apsidaužymo.  Parduodami po 1 vnt. Baltos spalvos. 15x75 mm dėžėje yra 1600 vnt. 20x100 mm dėžėje yra 700 vnt. Išmatavimai nurodyti: storis x skersmuo. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.07 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • #
    Minkštos priklijuojamos PE putų kaladėlės puikiai sutvirtina ir apsaugo transportuojamas prekes nuo apsidaužymo.  Parduodamos po 1 vnt. Baltos spalvos. Dėžėje 504 vnt. 100x100x25 mm. Išmatavimai nurodyti: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.25 (be PVM) €0.30 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: