Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Mikrogofrokartonas skirtingai nei įprastas gofro kartonas yra lygiu paviršiumi ir plonesnis. Būtent dėl šių savybių yra naudojamas gaminti dėžutes, reikalaujančias gražios išvaizdos. Rudas 3 sluoksnių kartonas. E bangos 2 mm (plačiau apie tai). E bangos kartono gramatūra 361 g/m2.. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Oro pagalvės tūriui užpildyti ir apsaugoti produktus. Užpildo laisvą pakuotės tūrį. Apsaugo produkciją nuo smūgių bei vibracijos. Išlaiko prekes savo vietose. Atskiria pakuojamus produktus. 35% pigiau nei granulės. Kaina nurodytą dėžei su 200vnt. 200x130mm dydžio oro pagalvių, dėžės tūris 0,12m3. ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.21 (be PVM) €6.30 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Pakavimo granulės, dar vadinamos: putos granulės, biri pakuotė arba tūrio užpildo granulės, naudojamos smūgiams jautrių produktų apsaugai ar kaip tūrio užpildas. Laisvam pakuotės tūrio užildymui. Naudojama apsaugoti neatsparias smūgiams prekes. Optimalios siuntimo paštu kainos dėl mažo svorio. Gali būti panaudojamos daug kartų. Bekvapės, nedulka ir atsparios susidėvėjimui. G..
  Daugiau info KAINA NUO €3.72 (be PVM) €4.50 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Minkšti PE putų kampai puikiai apsaugo transportuojamos prekės kampus nuo apsidaužymo.  Parduodami po 1 vnt. Baltos spalvos. 15x75 mm dėžėje yra 1600 vnt. 20x100 mm dėžėje yra 700 vnt. Išmatavimai nurodyti: storis x skersmuo. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.07 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • #
  Putų plėvelė pagaminta iš LDPE (mažo tankio polietileno). Medžiagos struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos sporos, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Universali ir patogi naudoti, nes yra lengva, neslidi, elastinga, bekvapė ir lanksti. Apsaugo nuo vandens, purvo ir dulkių. Puikios amortizacinės savybės. Pakuotė gali būti užlydoma ir transportavimo metu išlieka..
  Daugiau info KAINA NUO €7.02 (be PVM) €8.50 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: