Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Tai plėvėlė su oro pagalvėlėmis, kuri apsaugo produkciją nuo smūgių bei vibracijos, atskiria pakuojamus produktus, taip pat užpildo laisvą pakuotės tūrį. Su perforacijomis, kas 17 cm., lengvam atplėšimui. Oro pagalvėlės diametras ~6 cm.  Parduodama po 8 metrus (supakuota į maišą).  Išmatavimai: 760 mm x 8 m. Nurodyti išmatavim..
  Daugiau info KAINA NUO €8.88 (be PVM) €10.75 (su PVM)
 • nauja_preke #
    Burbulinės plėvelės rulonas su perforacijomis, dėžėje. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Burbulinė plėvelė hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo produkciją nuo staigaus temperatūros pokyčio. Patogu ir greita naudoti. Perforacijos lengvam atplėšimui kas 320mm (rulone 155 lapai). Plėvelė 60 mkr ..
  Daugiau info KAINA NUO €22.31 (be PVM) €27.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio. Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo. Paprasta naudoti,..
  Daugiau info KAINA NUO €1.03 (be PVM) €1.25 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo. Paprasta naudoti, ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.41 (be PVM) €6.55 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinės plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiški, tvirti, atsparūs plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Burbulinės plėvelės maišeliai - greitesnis apsauginio pakavimo būdas, taip pat puiki apsauga nuo staigaus temperatūr..
  Daugiau info KAINA NUO €9.92 (be PVM) €12.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Naudojami gaminių pakavimui, perdengimui, įvyniojimui.  Lakšto šmatavimai: 100x100 cm. Spalva: žydra. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.23 (be PVM) €0.28 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: