Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Aukštos kokybės, rantytas, Kraft popierius lapais. Reprezentatyvi išvaizda, galima aukštos kokybės įvairiaspalvė spauda dėl labai lygaus paviršiaus. MG(Machine Glazed) High Gloss kokybės. Aplinkai draugiška medžiaga. Rudas popierius iš vienos pusės blizgus. Balto popieriaus abi pusės neblizgios. Labai atsparus plyšimui. Popieriaus ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.21 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Geami WrapPak - specialaus patentuoto iškirtimo kraft ir balto šilkinio popieriaus kombinacija. Tai nauja, aplinkai draugiška pakavimo sistema. Ištempus išorinį popieriaus sluoksnį sudaroma 3D korių struktūra, padedanti apsaugoti produktą. Užlenkus popieriaus kraštus, koriai sukimba tarpusavyje ir užsifiksuoja, todėl pakavimui nebereikia naudoti lipnios ju..
  Daugiau info KAINA NUO €31.40 (be PVM) €38.00 (su PVM)
 • #
  Rudas popierius lapais. Tinka įvairios produkcijos pakavimui, perdengimams tarp atskirtų pakuojamos produkcijos sluoksnių, įklojimui į dėžes ar laisvam pakuotės tūriui užpildyti. Tvirtas. Pagamintas iš sulfatinės celiuliozės ir makulatūros. 100% perdirbtas. Nurodyti išmatavimai: plotis cm x ilgis cm x lapo storis g/m2. Parduodami po 1 ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.03 (be PVM) €0.04 (su PVM)
 • #
  Aukštos kokybės, rantytas, Kraft popierius rulonais. Reprezentatyvi išvaizda, galima aukštos kokybės įvairiaspalvė spauda dėl labai lygaus paviršiaus. Rudas. Popieriaus storis 80g/m2 . Iš vienos pusės blizgus. Pagamintas iš sulfatinės celiuliozės. MG(Machine Glazed) High Gloss kokybės. Aplinkai draugiška medžiaga...
  Daugiau info KAINA NUO €19.01 (be PVM) €23.00 (su PVM)
 • #
  Tinka įvairios produkcijos pakavimui, perdengimams tarp atskirtų pakuojamos produkcijos sluoksnių, įklojimui į dėžes ar laisvas pakuotės tūriui užpildyti. Spalva: rudas. Popieriaus storis: 70g/m2. Tvirtas, pagamintas iš sulfatinės celiuliozės ir makulatūros. Nekalandruotas. Kraft popieriaus imitacija. 100% perdirbtas. Nurodyti popieriaus išmatavimai: plotis x ilgis ..
  Daugiau info KAINA NUO €11.74 (be PVM) €14.20 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: