Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, vibracijos, suspaudimo ir drėgmės. Naudojama kaip galutinis pakavimo elementas. Puikiai tinka transportavimui ir sandėliavimui. Dėžės amerikietiško modelio (su atlapomis), FEFCO 0201 konstrukcijos. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai (išskyrus pozicijas su prierašu „išoriniai”). Nur..
  Daugiau info KAINA NUO €0.08 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dėžė su iškirstomis rankenomis, susilanksto be lipnios juostos. Tvirtas 3 sluoksnių C tipo gofruotas kartonas (4mm storio). Dvigubas dugnas ir trigubos sienos su iškirstomis rankenomis. Atlaiko iki 50 kg svorį,  keliant už rankenų. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.57 (be PVM) €1.90 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Spalva: ruda. Su iškirstomis rankenomis. Tvirtas, 5 sluoksnių, BC tipo, gofruotas kartonas (7mm storio). Susimauna viena į kitą (dėžės siaurėja nuo viršaus link dugno). Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.   24 persikraustymo patarimai mūsų tinklaraštyje ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.36 (be PVM) €1.65 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Stipri dėžė iš kartono, skirta dviračių, paveikslų, televizorių ar kitų didesnių gabaritų produktų pervežimui.  5 sluoksnių kartonas.  Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai.  Nurodyti dėžės matmenys: ilgis x plotis x aukštis.   Kaip paruošti dviratį transportavimui, galite sužinot..
  Daugiau info KAINA NUO €7.19 (be PVM) €8.70 (su PVM)
 • #
  Rūbai su pakabomis kabinami tiesiai ant skersinio, kuris įrengtas dėžėje. Po pervežimo, išsiėmę baltinius, kostiumą, suknelę galėsite rengtis iš karto.  Pagaminta iš 5 sluoksnių gofruoto karto. Įrengti strypai yra dantyti, pritaikyti visoms pakabų rūšims. Strypai yra pagaminti iš sustiprinto plastiko. Didelė anga leidžianti lengvai išimti ..
  Daugiau info KAINA NUO €12.40 (be PVM) €15.00 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: