Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • nauja_preke #
  Skirti tvirtinti kalendoriams, plakatams, vitražams, dekoracijoms. Skaidrūs. Dvipusiai. Pastoviam naudojimui. Nusivalo. Vienas skrituliukas atlaiko iki 800g svorį. Komplekte 64 vnt.  Taškelio diametras 14mm.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.57 (be PVM) €1.90 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Blizgus. Tvirtas. Popieriaus storis: 80 g/m2. Matmenys: 0,7x25 m. Nurodyti matmenys: plotis x ilgis. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklaraščio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €14.88 (be PVM) €18.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Juostelė skirta daiktų ar dovanų pakavimui, balionų surišimui, dekoravimui bei įvairiems surišimams buityje. Juostelė tvirta - nutraukti sunku. Juostelė susisuka spirale, jei jos galus perbrauksite žirklėmis. Ritėje. Plotis 0,5cm. Ilgis 500m. Juostelės viena pusė dažyta reljefinė, o kita pusė blizgi lygi. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.98 (be PVM) €2.40 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dežutės iš dviejų dalių su langeliu puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Rudos spalvos. Dugnas baltas. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Nurodyti dėžučių dydžiai yra..
  Daugiau info KAINA NUO €0.38 (be PVM) €0.46 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Rudi Twist tipo maišeliai su langeliu iš Kraft popieriaus, su špagatinėmis rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Puikiai tinka dovanoms, maisto produktams ar kitoms prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2 rudo Kraft popieriaus. Su skaidriu langeliu, leidžiančiu matyti maišelio..
  Daugiau info KAINA NUO €0.79 (be PVM) €0.95 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Ši dėžutė puikiai tinka pakuoti puodelius, papuošalus, smulkias dovanas bei kitus smulkius juvelyrinius dirbinius. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Spalva: ruda arba balta. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Išmatavimai: 100x100x100mm. Nurodyti dėžučių dydžiai yra išori..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Puikiai tinka įvairiems skrebinimo bei dekoravimo darbams arba kaip dovanų kortelės. Rudos spalvos. Iš Kraft popieriaus. Pakuotėje yra 10 vnt. didesnių ir 10 vnt. mažesnių etikečių. Išmatavimai: 11.5x6.5cm ir 8x5cm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.49 (be PVM) €1.80 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Puikiai tinka įvairiems skrebinimo bei dekoravimo darbams arba kaip dovanų kortelės. Gelsvos spalvos. Išmatavimai: 4x8cm. Gramatūra 250gsm. Pakuotėje yra 25 vnt. etikečių. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.74 (be PVM) €0.90 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Priklijuojami  kaspinai dovanoms ir dekoracijoms. Blizgantys. Iš plastikinės juostelės. Dviejų dydžių: S ir M. Dėžutėje 50 arba 20 vnt.    Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO €2.40 (be PVM) €2.90 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Namų kvepalai su lazdelėmis skirti patalpų kvėpinimui. Pakuotėje indelis 100ml. namų kvepalų; 6 vnt. kvėpinimui skirtų nendrinių lazdelių . Kvepia iki 60 dienų. Kaip naudoti: nuimkite dangtelį ir įdėkite lazdeles į buteliuką. Priklausomai nuo norimo kvapo intensyvumo, galima naudoti 3-6 lazdeles. Po valandos apverskite. Lazdelės gali apdulkėti ar prisisotinti, todėl susilp..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų maišeliai su virveline rankena pagaminti iš kreidinio popieriaus. Popierius laminuotas apsauginiu, blizgiu laminatu. Rankenos ir dugnas sutvirtinti kartonu Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm. Maišeliai pagaminti iš 150g/m2  kreidinio popieriaus. Atlaiko iki 9 kg. svorį. Blizgūs. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • sumazinome_kaina #
  Pakavimo granulės, dar vadinamos putų granulėmis, biria pakuote arba tūrio užpildo granulėmis, naudojamos smūgiams jautrių produktų apsaugai ar kaip tūrio užpildas. Laisvam pakuotės tūrio užildymui. Naudojama apsaugoti neatsparias smūgiams prekes. Optimalios siuntimo paštu kainos dėl mažo svorio. Gali būti panaudojamos daug kartų. Bekvapės, nedulka ir atsparios susid..
  Daugiau info KAINA NUO €3.47 (be PVM) €4.20 (su PVM)
 • sumazinome_kaina #
  Konditeriniai indeliai iš orientuoto polistireno (OPS). Puikiai tinka pyragams, tortams, kitiems konditeriniams gaminams bei maisto išsinešimui. Antroje nuotraukoje surašyti dydžiai kartu su matmenimis ir realiomis indelių nuotraukomis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.24 (be PVM) €1.50 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dežutės iš dviejų dalių puikiai tinka dovanoms, aksesuarams, peteliškėms, prekių rinkiniams ar kitiems daiktams. Dėžutės pagamintos iš 270 g storio kartono. Dvigubas dugnas. Dėžutės dugno spalva atitinka išorės spalvą. Dangtis ir dėžutė išlankstomi atskirai, kaina nurodyta komplekto (dangtis+dėžutė). Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.10 (be PVM) €0.12 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dėžutė iš mikrogofros (2mm) su langeliu ant dangtelio. Dėžutė pilnai suneriama (lengva sulankstyti), patogu sandėliuoti. Langelis uždengtas skaidria PVC plėvele. Gamybai naudojamas ekologiškas gofrokartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Tinka pakuoti tekstilės gaminiams, dovanoms, pavyzdž..
  Daugiau info KAINA NUO €0.37 (be PVM) €0.45 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Klijų lazdelės, skirtos klijų pistoletui. Diametras 7,2 mm. Ilgis 10 cm. Skaidrios. Pakuotėje 6 vnt. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.31 (be PVM) €1.59 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Žemos temperatūros klijų šautuvas klijuoja net ir karščiui mažiau atsparius paviršius. Įkaista per 5 minutes. Klijai sustingsta per 90 sekundžių. Žemos temperatūros (klijų lazdelė išsilydo maždaug prie 110 °C). Naudoja 7 mm diametro klijų lazdeles, kurios įeina į pakuotę su pistoletu (3 vnt.).  ..
  Daugiau info KAINA NUO €7.02 (be PVM) €8.50 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dėžutė su skaidriu langeliu pagaminta iš tvirto popieriaus. Plastikinis langelis leidžia matyti dėžutės turinį, dėl to ji ypatingai tinka įvairių smulkių dovanų, papuošalų, žvakių ar kitų daiktų pakavimui.  Rudos spalvos. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.42 (be PVM) €0.51 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dekoratyviniai metalizuoti dovanų vokai su klijuojama juostele. Puikiai tinka dovanoms pakuoti.  Pagaminti iš 35 mikronų storio polipropileno. Lengvai užklijuojami. Metalizuoti, blizgūs. Voko išmatavimai: 200x310mm. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis. Parduodami po 1 vnt. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.25 (be PVM) €0.30 (su PVM)
 • nauja_preke #
   Celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti lipnia juostele. Lapo išmatavimai 70x100 cm. Celofano storis 30 mk. Pakuotė susukta į ruloną, kuriame yra 50 lapų. Blizgantis, tvirtas, nepermatomas. Spalvos: geroji pusė - auksinė arba raudona, kita pusė - sidabrinė. ..
  Daugiau info KAINA NUO €6.94 (be PVM) €8.40 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: