Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • nauja_preke #
  Spalvoti maišeliai iš Kraft popieriaus su sukto popieriaus rankenėlėmis, įklijuotomis į vidų. Tinka maisto produktams, dovanoms ar kliento prekėms sudėti. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Maišeliai pagaminti iš 90g/m2 Kraft popieriaus. Maišeliai atlaiko iki 8 kg svorį.   Pagal individual..
  Daugiau info KAINA NUO €0.15 (be PVM) €0.18 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Prancūziškas, Premium klasės, Provence regione pagamintas, aukščiausios kokybės šilkinis popierius.  Atsparus vandeniui. Atsparus karščiui. Plonas - 22g/m2 storio.  Lapo matmenys 50 x 75 cm. Parduodama pundeliais po 24 lapus. ​Perkant 10 pundelių, parduodame pakuotėmis po 240 lapų. ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Siaura medžiaginė juostelė kaspinėliams, įvairiems surišimams ir dekoracijoms. Juostelė austa - geroji pusė  turi satininį blizgesį, kita pusė matinė. Plotis 6 mm. ilgis ritinėlyje 25 m. Spalvos: raudona, juoda, balta. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.56 (be PVM) €0.68 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Puikiai tinka įvairiems skrebinimo bei dekoravimo darbams arba kaip dovanų kortelės. 12 vnt. rudų ir baltų etikečių, pagamintų iš kartono. 2 m raudonai baltos virvelės (nekarpyta). Etikečių išmatavimai:  6.3 x 4 cm / 7 x 4.5 cm . ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.90 (be PVM) €2.30 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Lengvai sulankstoma dėžutė, uždaroma užkišant kraštus. Nereikia lipnios juostos. Pagamintos iš mikrogofros. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.19 (be PVM) €1.44 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Spalvoti popieriniai vokai puikiai tinka pakuoti dovanoms.  Pagaminti iš 60g/m2  dažyto Kraft popieriaus. Voko vidus rudos spalvos. Su praplatėjimu šonuose.  Be užklijavimo.  Nurodyti voko išmatavimai: plotis x ilgis. Parduodami po 1 vnt.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius.  Rinkinį sudaro: Vynas nealkoholinis Bone Nouvelle Rouge, 0.75 ml; Saulėje džiovintų pomidorų užtepėlė Bruschetta ai Pomodori secchi, 212 ml; Krekeriai Stornoway su jūros druska ir juodaisiais pipirais, 150 g; Supa..
  Daugiau info KAINA NUO €11.65 (be PVM) €14.10 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius.  Rinkinį sudaro: Skyros salos akmenėliai (graikiniai riešutai, pedengti juodu šokoladu ir cukraus plutele), 150g; Medus su cinamonu, apelsinais ir citrina, 200g;       Medus su rie&scaron..
  Daugiau info KAINA NUO €14.88 (be PVM) €18.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Rinkinį sudaro: Actas su mango minkštimu, 250 ml; Gaminamas iš mango vaisių minkštimo, suteikia išskirtinio saldžiarūgščio skonio salotoms, mėsos patiekalams, ledams ir kitiems desertams. Taip pat gali būti naudojamas marinatams ar troškiniams. Brandintas vyno actas Rezerva, 270 ml.   Šis Chereso actas mažia..
  Daugiau info KAINA NUO €9.66 (be PVM) €11.69 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius.  Rinkinį sudaro: Vynas nealkoholinis Bone Nouvelle Rouge, 0.75 ml;        Alyvuogės Bella di Cerignola, 314 ml; Supakuota į rudą dėžutę su langeliu 305x215x80 mm, užpildyta raudonomis popieri..
  Daugiau info KAINA NUO €8.51 (be PVM) €10.30 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Rinkinį sudaro: Ypač tyras alyvuogių aliejus, 750ml; Artišokų užtepėlė Bruschetta ai Carciofi, 212 ml;    Saulėje džiovintų pomidorų užtepėlė Bruschetta ai Pomodori secchi, 212 ml; Supakuota į baltą dėžutę su langeliu 305x215x80 mm, užpildyta juodomis popieriaus drožlėmis.  „La Chinata” Extra Virgin alyvuogių aliejus, tai tyros..
  Daugiau info KAINA NUO €14.29 (be PVM) €17.29 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Naudojami gaminių pakavimui, perdengimui, įvyniojimui.  Lakšto šmatavimai: 100x100 cm. Spalva: žydra. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.23 (be PVM) €0.28 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius. Rinkinį sudaro: Makaronai - Alfieri Riccioli su sepijų rašalu, 250 g; Saulėje džiovintų pomidorų užtepėlė Bruschetta ai Pomodori secchi, 212 ml; Supakuota į rudą dėžutę su langeliu 305x215x80mm, užpi..
  Daugiau info KAINA NUO €8.93 (be PVM) €10.80 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dovanų rinkinys puikus pasirinkimas taupantiems laiką ir norintiems originalaus sprendimo pasveikinti verslo partnerius, šeimos narius ar bičiulius.  Rinkinį sudaro: Medus su cinamonu, apelsinais ir citrina, 200 g;         Itakės salos akmenėliai (vyšnios, padengtos juodu šokoladu ir cukraus plutele), 150 g;   Supakuota..
  Daugiau info KAINA NUO €9.70 (be PVM) €11.74 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Puikiai tinka knygoms, kalendoriams, katalogams, programinei įrangai, žaidimams ir panašiems gaminiams pakuoti. Sutvirtinti kraštai ir du sluoksniai kartono užtikrina saugų transportavimą. Su užklijuojama juostele greitam pakavimui. Atplėšiama juostelė greitam atidarymui.  Reguliuojamas aukštis nuo 0 iki 92 mm., kas 10 mm. Nurodyti išmatavimai:..
  Daugiau info KAINA NUO €0.93 (be PVM) €1.12 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Užtikrina labai gerą bei ilgalaikį sukibimą su kartono ir popieriaus paviršiumi. Tinkami maišelių, dėžučių, vokų užklijavimui, taip pat dovanų pakavimui. Skaidrūs. Apvalūs. Diametras 30mm. Vienkartinio naudojimo. Pagaminti iš 60 mikronų storio plėvelės. Akriliniai klijai. Ritinyje 1000 vnt. lipdukų. ..
  Daugiau info KAINA NUO €11.57 (be PVM) €14.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Saugiam transportavimui ir pakavimui skirti maišeliai, kurių vidus užpildytas putomis. Paspaudus maišelį, putos išsipučia ir sukietėja, tokiu būdu apgaubdamos bet kokio dydžio pakuojamą produktą ir tuo pačiu užpildydamos tušcią pakuotės ertmę. Tai patikimiausia ir stipriausia apsauga transportojamiems produktams. Lengva, greita ir patogu pakuoti.&nb..
  Daugiau info KAINA NUO €4.21 (be PVM) €5.10 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Skirti spintų ir stalčių, rankinių, krepšių ir dėžių, automobilių salonų ir kitų erdvių aromatizavimui. Pakuotė 11g.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.48 (be PVM) €1.79 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Skirti tvirtinti kalendoriams, plakatams, vitražams, dekoracijoms. Skaidrūs. Dvipusiai. Pastoviam naudojimui. Nusivalo. Vienas skrituliukas atlaiko iki 800g svorį. Komplekte 64 vnt.  Taškelio diametras 14mm.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.57 (be PVM) €1.90 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dėžutė su skaidriu langeliu pagaminta iš tvirto popieriaus. Plastikinis langelis leidžia matyti dėžutės turinį, dėl to ji ypatingai tinka įvairių smulkių dovanų, papuošalų, žvakių ar kitų daiktų pakavimui.  Rudos spalvos. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis (dugnas) x aukštis.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.42 (be PVM) €0.51 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Baltos spalvos. Atsparūs UV. Tinkami naudoti viduje ir lauke. Parduodami pakuotėse po 100 vnt. Nurodyti išmatavimai: ilgisxplotis.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €1.40 (be PVM) €1.69 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Rankų darbo žvakės pagamintos iš 100% natūralaus augalinio EcoSoya® vaško. Jos - draugiškos aplinkai, neturi toksinių medžiagų, dega du kartus ilgiau nei įprastos parafino žvakės, o degimas žymiai švaresnis, nepaliekantis suodžių ant paviršių. Išsiliejęs sojų vaškas lengvai nuplaunamas muilu ir vandeniu. Unikalios rankų darbo žvakės skirtos vis..
  Daugiau info KAINA NUO €6.34 (be PVM) €7.67 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Dekoratyviniai metalizuoti dovanų vokai su klijuojama juostele. Puikiai tinka dovanoms pakuoti.  Pagaminti iš 35 mikronų storio polipropileno. Lengvai užklijuojami. Metalizuoti, blizgūs. Voko išmatavimai: 200x310mm. Nurodyti matmenys: Plotis x Ilgis. Parduodami po 1 vnt. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.25 (be PVM) €0.30 (su PVM)
 • nauja_preke #
   Celofanas skirtas gėlių, dovanų ir kitų daiktų pakavimui. Jį galima lankstyti, rišti ar klijuoti lipnia juostele. Lapo išmatavimai 70x100 cm. Celofano storis 30 mk. Pakuotė susukta į ruloną, kuriame yra 50 lapų. Blizgantis, tvirtas, nepermatomas. Spalvos: geroji pusė - auksinė arba raudona, kita pusė - sidabrinė. ..
  Daugiau info KAINA NUO €6.94 (be PVM) €8.40 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Transportavimo dėžutės su užklijuojama lipnia juostele.  Paprastas ir greitas pakavimo būdas. Kartono storis: B - 3mm. Dugnas sutvirtintas papildomu kartono sluoksniu. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.47 (be PVM) €0.57 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: