Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • nauja_preke #
  Talpi ir tvirta dėžė vaisiams ir daržovėms. Atspari drėgmei. Tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu. Susideda viena ant kitos. Su iškirstomis rankenomis. C bangos kartonas, 4 mm storio.  Nurodyti išoriniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO 0.83 € (be PVM) 1.00 € (su PVM)
 • nauja_preke #
  Lengvai sulankstoma dėžutė, uždaroma užkišant kraštus. Nereikia lipnios juostos. B bangos kartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis.   ..
  Daugiau info KAINA NUO 0.17 € (be PVM) 0.20 € (su PVM)
 • nauja_preke #
  ​Į dėžutes galite pakuoti popierių, kalendorius, knygas, katalogus bei kitus plokščius gaminius.  Reguliuojasi aukštis nuo 0 iki 70 mm, kas 10 mm . B bangos kartonas, 3 mm storio.  Nurodyti dėžučių dydžiai yra vidiniai. Nurodyti matmenys: ilgis x plotis x aukštis. ..
  Daugiau info KAINA NUO 0.35 € (be PVM) 0.42 € (su PVM)
 • nauja_preke #
  Medžio drožlės gali būti naudojamos: Dovanų pakavimui. Papuošalų pakavimui. Maišelių ar dėžučių tūrio užpildymui. Pakuojamos į maišelius po 100 g. Įdėjų, kaip supakuoti dovanas, galite pasisemti iš mūsų tinklarasčio. ..
  Daugiau info KAINA NUO 0.66 € (be PVM) 0.80 € (su PVM)
 • nauja_preke #
  Lengvai surenkama dėžutė pritaikyta siuntų terminalų – paštomatų „S“ dydžio skyriams. Turi sustiprintas šonines sieneles ir vientisus dugną bei dangtį. Atverčiamas dangtis su kampiniais atvartais, kurie įsistato į šonines dėžės sieneles ir užfiksuoja dangtį. Greitas surinkimas ir pakavimas. Pateikiamos kaip išklotinės, tad užima mažai vietos..
  Daugiau info KAINA NUO 0.17 € (be PVM) 0.20 € (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: