Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Tai plėvėlė su oro pagalvėlėmis, kuri apsaugo produkciją nuo smūgių bei vibracijos, atskiria pakuojamus produktus, taip pat užpildo laisvą pakuotės tūrį. Su perforacijomis, kas 17 cm., lengvam atplėšimui. Oro pagalvėlės diametras ~6 cm.  Parduodama po 8 metrus (supakuota į maišą).  Išmatavimai: 760 mm x 8 m. Nurodyti išmatavim..
  Daugiau info KAINA NUO €8.88 (be PVM) €10.75 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Juoda. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr arba 23mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x stor..
  Daugiau info KAINA NUO €3.72 (be PVM) €4.50 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Skaidri. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr arba 23mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x st..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • #
  Rudas popierius lapais. Tinka įvairios produkcijos pakavimui, perdengimams tarp atskirtų pakuojamos produkcijos sluoksnių, įklojimui į dėžes ar laisvam pakuotės tūriui užpildyti. Tvirtas. Pagamintas iš sulfatinės celiuliozės ir makulatūros. 100% perdirbtas. Nurodyti išmatavimai: plotis cm x ilgis cm x lapo storis g/m2. Parduodami po 1 ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.03 (be PVM) €0.04 (su PVM)
 • #
  Užspaudžiami maišeliai MiniGrip puikiai tinka pakuoti elektronikos detales, birius produktus ar kitus smulkius daiktus. Platus dydžių pasirinkimas.  Pagaminti iš 40 mkr. storio polietileno. Skaidrūs iš abiejų pusių. Daugkartinio naudojimo. Tvirti, lengvai užsegami ir atsegami. Galimas sąlytis su maistu (LPDE 4). Gali būti..
  Daugiau info KAINA NUO €0.20 (be PVM) €0.24 (su PVM)
 • #
  Strech plėvelė skirta prekių apsaugai transportavimo metu. Šia plėvele patogu atskiras pakuotes supakuoti į vieną bendrą pakuotę. Pakuojant smulkesnius daiktus tamprią plėvelę galima naudoti vietoje lipnios juostos. Plėvelė skirta rankiniam pakavimui. Strech plėvelė apsaugo prekes, pakuotes nuo dulkių, tačiau neapsaugo nuo mechaninių pažeidimų. Skaidri. Pagaminta iš LLDP..
  Daugiau info KAINA NUO €1.07 (be PVM) €1.30 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: