Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio. Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo. Paprasta naudoti,..
  Daugiau info KAINA NUO €1.03 (be PVM) €1.25 (su PVM)
 • #
  Puikiai apsaugo stiklinius, metalinius gaminius nuo įbrėžimų ar fizinių pažeidimų. Išsilanksto į bet kokią formą. Lankstus ir sugeriantis smūgius. Kartono storis 180g/m2. Nurodyti išmatavimai: plotis x ilgis rulone m x kartono storis g/m2 . ..
  Daugiau info KAINA NUO €4.13 (be PVM) €5.00 (su PVM)
 • #
  Patikimiausia ir stipriausia apsauga Jūsų produkcijai bei siuntiniams. Saugiam sandėliavimui, transportavimui ir pakavimui skirti maišeliai, kurių vidus užpildytas putomis. Paspaudus maišelį, putos išsipučia ir sukietėja, tokiu būdu apgaubdamos bet kokio dydžio pakuojamą produktą ir tuo pačiu užpildydamos tuščią pakuotės ertmę. Lengva, greita i..
  Daugiau info KAINA NUO €4.21 (be PVM) €5.10 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Oro pagalvės skirtos pakuotės tūriui užpildyti bei taip apsaugoti produktus. Užpildo laisvą pakuotės tūrį. Apsaugo produkciją nuo smūgių bei vibracijos. Išlaiko prekes savo vietose. Atskiria pakuojamus produktus. 35% pigiau nei pakavimo granulės. Pagalvėlės išmatavimai 200 x 130 mm. Nurodyti pagalvėlės išmatavimai: ilgis x plotis mm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €6.49 (be PVM) €7.85 (su PVM)
 • #
  Pakavimo granulės, dar vadinamos putų granulėmis, biria pakuote arba tūrio užpildo granulėmis. Naudojamos smūgiams jautrių produktų apsaugai arba kaip pakuotės tūrio užpildas. Laisvam pakuotės tūrio užpildymui. Apsauga smūgiams neatsparioms prekėms. Optimalios siuntimo paštu kainos dėl mažo svorio. Gali būti panaudojamos daug kartų. Bekvapės, nedulka ir atsparios sus..
  Daugiau info KAINA NUO €4.01 (be PVM) €4.85 (su PVM)
 • #
  Skirti naudoti kaip produktą apsaugantis paklotas, taip pat produkcijos perdengimui, saugiam transportavimui, pakavimui. Lankstūs ir lengvi. Sugeria smūgius ir vibracijas transportavimo metu. Atsparūs įbrėžimams ir dilimui. Puikiai apsaugo stiklo gaminius transportavimu metu.  Lakšto storis 2,5 cm. Nurodyti lakšto matmenys: ilgis x plotis cm. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.33 (be PVM) €0.40 (su PVM)
 • #
  Putų plėvelė pagaminta iš LDPE (mažo tankio polietileno). Medžiagos struktūrą sudaro uždaros oru užpildytos sporos, į kurias nepatenka drėgmė ir teršalai. Universali ir patogi naudoti, nes yra lengva, neslidi, elastinga, bekvapė ir lanksti. Apsaugo produkciją nuo vandens, purvo ir dulkių. Puikios amortizacinės savybės. Pakuotė gali būti užlydoma ir transportavimo metu i&s..
  Daugiau info KAINA NUO €8.76 (be PVM) €10.60 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo. Paprasta naudoti, ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.41 (be PVM) €6.55 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Maišeliai iš dvisluoksnės burbulinės plėvelės, kuri pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiški, tvirti, atsparūs plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Burbulinės plėvelės maišeliai - greitesnis apsauginio pakavimo būdas, taip pat puiki apsauga nuo staigaus temperatūr..
  Daugiau info KAINA NUO €9.92 (be PVM) €12.00 (su PVM)
 • #
  PE apsauginiai profiliai dėl savo lankstumo puikiai apsaugo transportuojamo gaminio briaunas ir kampus. Parduodami po 1 vnt. Ilgis 2m. Atsparūs drėgmei ir temperatūros poveikiui nuo - 40 iki 100ºC.  Mėlynos spalvos. Gramatūra 30 kg/m2.  Išmatavimai nurodyti: storis x skersmuo. Išmatavimai vidiniai.  ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.45 (be PVM) €0.55 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Šie gofrokartono lakštai  sudaryti iš trijų lygaus popieriaus (dviejų viršutinių ir vieno vidinio) ir dviejų gofruoto popieriaus sluoksnių. Lakštai naudojami prekių perdangoms, sutvirtinimui ar dėžių gamybai.  Spalva: rudas. 5 sluoksnių kartonas. BC bangos 7 mm (plačiau apie tai). BC bangos kartono gramatūra 603 g/m2. N..
  Daugiau info KAINA NUO €0.70 (be PVM) €0.85 (su PVM)
 • #
  Minkštos priklijuojamos PE putų kaladėlės puikiai sutvirtina ir apsaugo transportuojamus produktus nuo apsidaužymo.  Parduodamos po 1 vnt. Baltos spalvos. Nurodyti išmatavimai: ilgis x plotis x kaladėlės storis mm. Perkant dėžėmis: dėžėje 504 vnt. kaladėlių. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.25 (be PVM) €0.30 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: