Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • pagaminta_lietuvoje #
  Gofruoto kartono dėžės apsaugo prekes nuo smūgių, vibracijos, suspaudimo ir drėgmės. Naudojama kaip galutinis pakavimo elementas. Puikiai tinka transportavimui ir sandėliavimui. Dėžės amerikietiško modelio (su atlapomis), FEFCO 0201 konstrukcijos. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai (išskyrus pozicijas su prierašu „išoriniai”). Nur..
  Daugiau info KAINA NUO €0.08 (be PVM) €0.09 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Tampri pakavimo plėvelė skirta pavienių gaminių ar dėžių supakavimui į grupinę pakuotę, stambių krovinių sutvirtinimui ant palečių, prekių apsaugojimui nuo dulkių, mechaninių pažeidimų ar vagysčių. Skaidri. Pagaminta iš LLDPE (linijinio mažo tankio polietileno). 17mkr arba 23mkr storio. Parduodamos po 1vnt. Nurodyti išmatavimai: plotis mm x ilgis rulone m x st..
  Daugiau info KAINA NUO €3.31 (be PVM) €4.00 (su PVM)
 • #
  Premium vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Alternatyva kartoninėms dėžėms. Laminuotas popierius, apsaugantis voką nuo plyšimų, drėgmės ir atrodantis reprezentatyviai. Spalva: balta. Nuplėšiama klijavim..
  Daugiau info KAINA NUO €5.79 (be PVM) €7.00 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Dvisluoksnė burbulinė plėvelė, pagaminta iš aukštos kokybės PE plėvelės. Daug mažų oro burbuliukų užtikrina apsaugą nuo smūgių. Hermetiška, tvirta, atspari plyšimui, vandeniui ir dulkėms. Apsaugo nuo staigaus temperatūros pokyčio Skirta apsaugoti paviršius, užpildyti tūrį, vynioti bei apsaugoti nuo smūgių, vibracijos ir suspaudimo. Paprasta naudoti, ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.41 (be PVM) €6.55 (su PVM)
 • pagaminta_lietuvoje #
  Lengvai sulankstoma dėžutė, uždaroma užkišant kraštus. Nereikia lipnios juostos. B bangos kartonas. Nurodyti vidiniai dėžių išmatavimai. Nurodyti dėžutės matmenys: ilgis x plotis x aukštis mm.   ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.17 (be PVM) €0.20 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: