Turite klausimų? Skambinkite: +370 5 249 9958
greitas
pristatymas
 • #
  Premium vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Alternatyva kartoninėms dėžėms. Laminuotas popierius, apsaugantis voką nuo plyšimų, drėgmės ir atrodantis reprezentatyviai. Spalva: balta. Nuplėšiama klijavim..
  Daugiau info KAINA NUO €5.79 (be PVM) €7.00 (su PVM)
 • nauja_preke #
  Premium vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Alternatyva kartoninėms dėžėms. Laminuotas popierius, apsaugantis voką nuo plyšimų, drėgmės ir atrodantis reprezentatyviai. Spalva: ruda. Nuplėšiama klijavimo..
  Daugiau info KAINA NUO €5.79 (be PVM) €7.00 (su PVM)
 • #
  Ekonomiški vokai su oro apsauga naudojami smulkių prekių pristatymui ir transportavimui. Šie vokai turi beveik tokias pačias savybes kaip ir burbulinė plėvelė. Puikiai apsaugo nuo smūgių, pažeidimų ar subraižymo. Pigi ir patogi alternatyva kartoninėms dėžėms. Spalva: balta. Nuplėšiama klijavimo juostelė. Vokai parduodami dėžėmis (kiekis dėžėje pateikta..
  Daugiau info KAINA NUO €7.02 (be PVM) €8.50 (su PVM)
 • #
  Vokai pagaminti iš nepermatomos 50 mikronų storio LDPE folijos. Vokai baltos spalvos, su klijuojama juostele. Voko vidus juodas, todėl nesimato turinio viduje. Taip pat tai puiki apsauga nuo drėgmės, dėl to šie vokai tinka rūbų, medžiagų bei kitų daiktų saugiam siuntimui. Labai lengvi, taupantys siuntimo išlaidas. Stiprios siūlės leidžia voką pripakuoti ..
  Daugiau info KAINA NUO €5.25 (be PVM) €6.35 (su PVM)
 • #
  Erdviniai vokai su praplatėjimu, skirti siuntiniams. Puikiai tinka siųsti didesnį kiekį lapų, katalogus, žurnalus, knygas ir panašius daiktus. Spalva: ruda. Pagaminti iš 130g/m2. storio Kraft popieriaus. Uždarymas su klijuojama juostele. Telpa A4 formato lapai. Parduodami dėžėmis po 250 vnt. Nurodyta pakuotės (dėžės) kaina. ..
  Daugiau info KAINA NUO €23.14 (be PVM) €28.00 (su PVM)
 • #
  Paprasti, popieriniai vokai, be langelio, dažniausiai naudojami laiškų, sąskaitų, sutarčių, kitų įvairių dokumentų, atvirukų arba smulkių daiktų siuntimui. MailMedia vokai: Spalva: balta. Vokiški. Nuplėšiama klijavimo juostelė. Vokai parduodami pakuotėmis po 25 vnt. Nurodyta pakuotės kaina. ..
  Daugiau info KAINA NUO €0.31 (be PVM) €0.38 (su PVM)
 • #
  Skaidrūs lipnūs vokai, klijuojami prie kartoninių dėžių ar kitos pakuotės, leidžia patogiai kartu siųsti sąskaitą faktūrą ar kitą dokumentą. Dokumento įdėjimas iš viršaus (plačiosios pusės). Pagaminti iš PE plėvelės. Lengvai priklijuojami, tvirtai laikosi. Galima klijuoti ant įvairių pakuočių, pvz.: kartoninių dėžių, stretch plėvelės ir panašiai. ..
  Daugiau info KAINA NUO €6.20 (be PVM) €7.50 (su PVM)
 • #
  Puikiai tinka saugiam plėvelių, žurnalų, knygų, katalogų, skaidrių, nuotraukų, kasečių, video kasečių, atminties laikmenų bei panašių daiktų siuntimui. Iškirstas snapelis pakartotiniam voko uždarymui. Galima spauda. Užklijavimo juosta. Mažas svoris. Visi kampai sustiprinti ir yra atsparūs lankstymui. Vokai išsiplėčia iki 30mm. Parduodami pakuotėmis po 20..
  Daugiau info KAINA NUO €6.25 (be PVM) €7.56 (su PVM)
 • #
  Spalvoti popieriniai vokai puikiai tinka pakuoti dovanoms.  Pagaminti iš 60g/m2  dažyto Kraft popieriaus. Voko vidus rudos spalvos. Su praplatėjimu šonuose. Išsiplečia iki 80 mm. Be užklijavimo.  Nurodyti voko išmatavimai: plotis x ilgis mm. Parduodami pakuotėmis po 250 vnt.  Nurodyta pakuotės kaina. ..
  Daugiau info KAINA NUO €28.10 (be PVM) €34.00 (su PVM)
 • #
  Dekoratyviniai metalizuoti dovanų vokai su klijuojama juostele. Puikiai tinka dovanoms pakuoti.  Pagaminti iš 35 mikronų storio polipropileno. Lengvai užklijuojami. Metalizuoti, blizgūs. Voko išmatavimai: 200 x 310 mm. Nurodyti voko matmenys: plotis x ilgis mm. Parduodami pakuotėmis po 25 vnt. Nurodyta pakuotės kaina. ..
  Daugiau info KAINA NUO €6.12 (be PVM) €7.40 (su PVM)
Domina naujienlaiškis? Užsisakykite: